Super Mario Run, Android için çıkıyor!

Super Mario Run Android

Super Mario Run, Android için çıksın diye bekleyenlerdenseniz size güzel bir haberimiz var. Oyun Google Play Store’da listelendi ve ön kayıtlara başladı.

Super Mario Run geçtiğimiz günlerde iOS için çıkışını yapmıştı hatırlarsanız. Nintendo‘nun ilk tam teşeküllü mobil platform atağı olan oyun, iOS platformunda müthiş bir başarıya ulaştı ve birçok rekoru alt üst etti.

Şimdilik Android kullanıcılarının oynayamadığı oyun için müjdeli bir haberimiz var. Çünkü oyun Google Play Store‘da listelendi ve oyunu indirmek için ön kayıtları toplamaya başladı.

Normal şartlarda 2017 içerisinde Android için gelmesi beklenen ancak ne zaman sunulacağı belli olmayan oyun için ön kayıtların başlaması, oyunun çok bekletmeden Android’e sunulacağını işaret ediyor.

World Tour, Toad Rally ve Kingdom Builder olmak üzere içerisinde üç farklı oyun modunu bulunduran Super Mario Run, iOS platformu için her ne kadar ücretsiz olsa da 4 bölüm sonra 27 TL civarında bir ücreti sizden talep ediyor.

Yüksek ihtimalle Android için de oyunun benzer bir fiyat politikası izleyeceğini düşünebiliriz. Eğer oyun Android’e çıkar çıkmaz haberim olsun diyorsanız, bu bağlantıdan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Super Mario Run oynadık

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here