Super Mario Run, Android’e ne zaman çıkacak?

Super Mario Run Android

Super Mario Run için Android çıkış tarihi belli oldu. Nihayet Android kullanıcıları da yakın zamanda oyunu oynayabilecek.

2016 sonunda iOS için çıkışını yapan Super Mario Run, oldukça başarılı indirme rakamları elde etmiş ve iOS App Store‘da bir süreliğine ilk sıraya yerleşmişti. Henüz Android için sunulmayan oyunun, nihayet ne zaman sunulacağı kesin olarak belli oldu.

Nintendo America‘nın yaptığı açıklamaya göre oyun, Mart ayı içerisinde Android kullanıcılarıyla buluşacak. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store‘da ön kayıt toplamaya başlayan Super Mario Run, nihayet Mart ayı içerisinde indirilebilir ve oynanabilir durumda olacak.

iOS ekosistemine ücretsiz olarak sunulan ancak tüm bölümleri açmak için sizden 10$ ücret isteyen oyun, büyük ihtimalle Android tarafında da benzer bir yol izleyecek. Ayrıca oyunun iOS indirme rakamları her ne kadar etkileyici olsa da, oyunu indiren insanların sadece %3’ünün tüm bölümleri açtığını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir: Super Mario Run oynadık

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here