Team Liquid artık eSpor müsabakalarında AOC monitörleri kullanacak

AOC, dünyanın en iyi eSpor takımlarından biri olan Team Liquid ile gücünü birleştiriyor. Team Liquid artık müsabakalarda AOC monitörleri kullanacak.

Rekabetçi her oyuncu, yüksek kalitede ekipman ister. Online oyunlarda ya da turnuvalarda başarılı olabilmek için özellikle monitörünüzün üst seviyede olması büyük önem taşır. Bu doğrultuda, dünyanın en iyi eSpor takımlarından biri olan Team Liquid, AOC’nin birinci sınıf monitör ürün grubuna terfi etti. 144 Hz ve üzeri yenileme hızları, 1 ms‘lik düşük tepki süresi ve Adaptive-Sync ya da NVIDIA G-Sync teknolojileri sayesinde yeni nesil AOC oyuncu monitörler, Team Liquid takımına; tutukluk, kırılma ya da hareket bulanıklığı olmadan eSpor müsabakalarında rakipleriyle mücadele imkanı sunacak. Bilgisayarının başında mücadele veren milyonlarca eSpor tutkunu da, AOC’nin yeni nesil oyun monitörlerini satın aldıkları takdirde Team Liquid’deki idolleri ile aynı oyun ekipmanlarından yararlanabilecekler.

team-liquid-aoc

Team Liquid’in CS:GO oyuncuları, ortaklıktan önce, AOC’nin en yeni oyun monitörlerini test etme fırsatını buldular. Nick “nitr0” Cannella’nın sözleriyle düşünceleri şöyle: “Boot camp sırasında AOC monitöründe oyun oynama fırsatını buldum. Gerçekten çok iyi bir histi ve iyi oynadığım bir “de_train” haritasındaki hazırlık maçı sırasında, hızını gerçekmişcesine hissettim. Genelde CS:GO oynarken monitörlerin farkını anlayabiliyorsunuz, ben de AOC’nin monitör performansından son derece memnun kaldım. Monitörün renkleri mükemmeldi, üstelik gerçekten de netti. O monitörleri kullandığımdan beri, tepki süresi nedeniyle ve input lag olmadığından 144 Hz monitör dışında başka bir ekranda oyun oynayamıyorum. Artık AOC’nin monitörlerini kullanmayı iple çekiyorum.”

Günümüzün profesyonel eSpor endüstrisindeki ortaklıklar, bütün seviyelerde ciddi bir taahhüt anlamına geliyor ve bu yüzden anlaşmaya varılmadan önce dikkatli bir değerlendirmeden geçiyor. Yapılan değerlendirmelerin sonucunda anlaşmaya varan AOC ve Team Liquid, StarCraft II, League of Legends, CS:GO, Dota 2, Halo, Hearthstone, Heroes of the Storm ve Overwatch gibi pek çok oyun turnuvasında ve liginde uzun süreli ortak olacaklar.

İlginizi çekebilir: 500-750 TL arası en iyi oyun monitörleri (Video)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here