TP-Link akıllı priz ile ütüyü prizde unutma derdine son

Prizinizi akıllı telefonunuzla kontrol etmek ister misiniz? TP-Link HS100 ve HS110 akıllı prizler sayesinde ütüyü prizde unutma derdi bitiyor.

Günlük yaşamımızda ev ya da ofiste kullandığımız bazı cihazlar artık akıllandı. Akıllı telefonlar, akıllı televizyonlar uzaktan rahatlıkla kontrol edilebiliyorlar. Ama kullandığımız akıllı olmayan cihazların sayısı çok daha fazla. Ütü, aydınlatma cihazları, su ısıtıcılar, su sebilleri, tost makineleri gibi pek çok cihaz hem evlerde, hem ofislerde yoğun kullanılıyor ve uzaktan kontrol edilemiyor.  TP-Link akıllı priz modelleri, bu cihazları da uzaktan kontrol edebilmeyi sağlıyor.
TP-Link akıllı priz

Akıllı prizleri, TP-Link’in akıllı telefonlar için ücretsiz uygulaması olan Kasa ile telefon üzerinden rahat ve basit  bir şekilde kontrol etmek mümkün oluyor.  Bu sayede örneğin akıllı prize takılı olan bir ütünün açık olup olmadığı, akıllı telefondan kontrol edilip, ütü kapatılabiliyor. Hem Android hem de IOS uyumlu olan Kasa, akıllı telefonlara yükleniyor ve TP-Link HS100 ya da HS110 akıllı prizler ve onlara bağlı cihazlar her yerden akıllı telefon aracılığıyla yönetilebiliyor.

tp-link-kasa-android

Kasa uygulaması ile prizler ve ona bağlı cihazlar programlanabiliyor da. Ofislerde sıkça kullanılan su sebillerinin akşam belli bir saatte kapanması ve sabah çalışanlar ofise gelmeden yarım saat önce çalıştırılıp soğuk ve sıcak suyun hazır hale getirilmesi yine akıllı priz ile mümkün oluyor. Bu da sebilin gerekmeyen saatlerde çalışmasını engelleyerek, elektrik tüketimini azaltıyor.

TP-Link kalitesi ve güvencesine sahip akıllı prizler ev ve ofislerde önemli ölçüde elektrik tasarrufu sağlıyor. HS110 model akıllı prizde, kullanılan elektriği takip edip, haftalık ve aylık olarak raprolamak da mümkün oluyor. Normal bir elektrik prizine takılarak kullanılan TP-Link akıllı prizler, son derece sade ve şık bir tasarıma sahip. Beyaz rengi ile her dekora rahatlıkla uyan cihazlar, tak-çalıştır özelliği sayesinde basitçe kullanılabiliyor.

TP-Link akıllı prizlerinin tavsiye edilen satış fiyatları ise şöyle:

HS100: 35.5 USD (KDV dahil)
HS110: 42 USD (KDV dahil)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here