TP-LINK Archer D50 modem ve Archer C50 router Türkiye’de satışta

TP-LINK Archer D50 modem/router teknik özellikler fiyat - CihazTV

TP-LINK Archer D50 modem ve C50 router, toplamda 1200Mbps kablosuz hıza sahip ve fiber dahil çeşitli bağlantı tiplerini destekliyor

TP-LINK, kablosuz ağ standartları arasında en yeni ve en hızlı olan 802.11ac destekli iki yeni Archer serisi ürünü satışa sundu. TP-LINK Archer D50 modem/router ve Archer C50 router (yönlendirici), yüksek bağlantı hızlarının yanı sıra farklı bağlantı tipi desteği ile de dikkat çekiyor.

Her iki ürün de çift kanal desteği ile eşzamanlı olarak 2.4GHz kanalında 300Mbps, 5GHz kanalında ise 867Mbps kablosuz yüksek hızlara ulaşabiliyor. Eski nesil 802.11n destekli ürünlere oranla üç kat daha hızlı kablosuz bağlantı sunuyorlar. Bu sayede evde ya da ofiste birden fazla cihazın kablosuz olarak internete bağlanması durumunda performans sorunu yaşatmayan D50 ve C50, üzerlerinde bulunan çift kanal destekli iki adet anten ile WiFi sinyallerinin daha geniş bir alana erişmesini de sağlıyorlar.

Archer D50 Modem/Router, Archer C50 Router özellikler

TP-LINK Archer D50 modem/router teknik özellikler fiyat - CihazTV
AC1200 D50 kablosuz modem/router önden görünüş.

Archer D50 ve C50’nin üzerinde USB bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede her iki ürüne de yazıcı vb cihazlar bağlanabiliyor ve ağa bağlanmaları ve ortak kullanmaları sağlanabiliyor. Ayrıca bu USB girişe bir harici disk takarak FTP sunucu aracılığıyla ev ya da ofis dışındayken de diskteki dosyalara ulaşmak ve paylaşmak mümkün olabiliyor.

TP-LINK Archer D50 modem/router teknik özellikler fiyat - CihazTV
AC1200 D50 kablosuz modem/router bağlantı paneli.

D50, birden fazla bağlantı tipi desteği sayesinde kullanıcılara esneklik sağlıyor. ADSL desteği olan ürün, aynı zamanda üzerinde yer alan Ethernet LAN/WAN girişi sayesinde kablo/fiber modemlere de bağlanabiliyor.

TP-LINK Archer C50 router teknik özellikler fiyat - CihazTV
AC1200 C50 kablosuz router önden görünüş.

Misafir ağı, Ebeveyn Kontrolü gibi özellikleri olan AC1200 C50 ve D50 modelleri, son derece kolay kurulup yönetilebiliyor. Her iki ürün, akıllı telefonlar üzerinden yönetmeyi sağlayan TP-LINK’in ücretsiz Tether uygulamasını destekliyor. Tether, Android ve iOS uygulama mağazalarında bulunuyor.

TP-LINK Archer C50 router teknik özellikler fiyat - CihazTV
AC1200 C50 kablosuz router bağlantı paneli.

Bu sayede Android ya da IOS destekli cihazlardan D50 ve C50’yi yönetmek, ebeveyn kontrolü ayarlarını yapmak ya da medya paylaşmak mümkün oluyor.

Archer D50 Modem/Router,  C50 router fiyat

AC1200 hızındaki D50 Modem/Router’ın Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 68 USD olarak duyuruldu. C50 Router ise KDV dahil 53 USD tavsiye edilen son kullanıcı fiyat etiketi taşıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here