TP-LINK, MR200, M7300 ve M7350 ile 4.5G internete hazır

TP-LINK MR200 router, M7300 ve M7350 4G mobil Wi-Fi ürünleri 4.5G internet altyapısıyla uyumlu

TP-LINK, yeni cihazlarıyla Nisan ayında Türkiye’de hizmete girecek olan 4.5G internet hizmetiyle uyumlu

TP-LINK, Nisan ayında Türkiye’de kullanıma sunulacak olan 4.5G’ye uygun ürünlerini satışa sunuyor. Mobil internet hızlarını kat kat artıracak olan 4G destekli, hem sabit hem de mobil cihazlarını satışa sunan geliştirici, yeni teknolojileri destekleyen ürün çeşidini artırmaya devam ediyor.

TP-LINK Archer MR200

TP-LINK’in 4G destekli ürünleri arasında en dikkat çekeni MR200 model yönlendirici (router). Hem DSL, hem fiber, hem kablo destekli olan bu ürün aynı zamanda bir 4G yönlendirici.

tp-link-archer-mr200-4g-router

Üzerinde SIM kart girişi olan ürüne 3G ya da 4G SIM kart takarak mobil internet bağlantısı da kurulabiliyor. Özellikle hiçbir şekilde internet kesintisi olmaması gereken işyerleri ya da evlerde ideal bir ağ ürünü olan MR200, kablolu internet bağlantısında (ADSL, fiber ya da kablonet) bir sorun olduğunda 4G destekli SIM kart üzerinden mobil bağlantı ile kesintisiz internet sağlıyor.

Bu şekilde kullanımının yanı sıra kablolu internet bağlantısı olmayan yerlerde (örneğin yazlık evler) mobil ve hızlı bir internet desteği sunan ürün ile 4G teknolojisi ile 150Mbps indirme hızına ulaşabiliyor.

TP-LINK, sabit kullanılan MR200’ün yanı sıra taşınabilir 4G destekli yönlendiricilere de sahip.

TP-LINK LTE-Advanced Mobile Wi-Fi M7300

M7300, ‘Gelişmiş LTE’ desteği olan ve 11 (10 kablosuz + 1 kablolu) cihaza kadar 4G destekli ağ oluşturabilen bir ürün. Çantada her an, her yere rahatlıkla taşınabilen M7300, 150Mbps indirme hızına ulaşabiliyor.

tp-link-lte-advanced-mobil-wifi-m7300

Şık tasarıma sahip olan ürünün kullanımı da son derece kolay. İçine takılan SIM kart ile 4G LTE (3G desteği de var) hotspot olarak kullanılabilen ürün, TP-LINK’in tpMiFi App uygulaması sayesinde (iOS ve Android destekli) akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlardan kolayca yönetilebiliyor.

2000mAh kapasiteli pili sayesinde 10 saate kadar şarj olmadan kullanılabilen ürün, bu sayede her ortamda 4G destekli internet keyfi sunuyor. M7300 sadece MiFi ağ oluşturmayı sağlamıyor; Micro SD kart desteği sayesinde bu ağ üzerinden fotoğraf, video, müzik gibi dosyaları depolama ve paylaşma olanağı da sunuyor.

TP-LINK LTE-Advanced Mobile Wi-Fi M7350

TP-LINK’in 4G destekli bir diğer ürünü ise M7350 model mobil yönlendirici. İçine takılan 4G destekli SIM kart ile çift kanallı bir kablosuz ağ oluşturan M7350, 150Mbps indirme, 50Mbps yükleme hızlarına ulaşabiliyor.

tp-link-lte-advanced-mobil-wifi-m7350

Aynı anda 15 kullanıcıya 4G kablosuz paylaşım sağlayan ürün, cep tipi tasarımı ile her yere rahatça taşınabiliyor. 2550mAh gücündeki pili sayesinde 10 saate kadar elektrik desteği olmadan çalışabilen M7350, başta seyahatler olmak üzere mobil yaşayanlar için iyi bir yol arkadaşı niteliğinde.

TP-LINK M7350, 4G desteğinin yanı sıra kullanımı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok özelliğe sahip. Yenilikçi TFT ekranı sayesinde bağlantı ve cihaz gücüne ilişkin bilgiler rahatlıkla takip edilebiliyor. Cihaz üzerindeki ekranda bağlantı tipi (4G, 3G vb), sinyal kuvveti, mesajlar, pil ömrü gibi bilgiler yer alıyor ve kullanıcılar tarafından kolayca görülebiliyor.

Hızlı, mobil internet deneyimi sunacak olan 4G teknolojisini bu üç ürünü ile karşılayan TP-LINK, yıl içinde 4G destekli yeni ürünlerini de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.