TP-LINK powerline adaptörleri İsviçre’den onay aldı

TP-LINK Powerline adaptörleri İsviçreli SGS kuruluşundan onay aldı - CihazTV

TP-LINK powerline adaptör sürümleri, İsviçre’nin uluslararası test ve sertifikasyon kurumu olan SGS’den onay aldı

TP-LINK powerline adaptörleri, özellikle katlı evlerde ya da kalın duvarlı yapılarda, ayrıca kablo çekmeden, başka bir hat ya da cihaz kurmadan WiFi sinyallerini elektrik prizi olan her yere kolayca taşımayı sağlıyor. Powerline adaptörler, dünyanın önde gelen test ve sertifikasyon kurumu SGS’den onay aldı.

İsviçre’nin SGS (Societe Generale de Surveillance) Grubu, TL-PA8010, TL-WPA8630, TL-WPA8630P ve TL-WPA8730 model powerline adaptörleri, elektromanyetik uyumluluk açısından test etti ve diğer elektronik aygıtlara herhangi bir zarar vermediği konusunda onay verdi.

Elektrik hattını aynı anda internet hattı haline getirmeyi ve elektrik prizi olan her yere interneti taşımayı sağlayan TP-LINK’in dört adaptörü, bu test sonucunda Avrupa Birliği EMC kalite standartlarına uygunluğu konusunda da onay almış oldu.

TP-LINK Powerline adaptörleri İsviçreli SGS kuruluşundan onay aldı - CihazTV
TP-LINK TL-WPA8630, SGS’den onay alan Powerline adaptörler arasında.

TP-LINK’in tüm ürünlerinde kalite ve güvenliğe önem verdiğini vurgulayan TP-LINK yetkilileri, elektrik hattına bağlanarak kullanılan powerline adaptörlerin interference oluşturmadan elektromanyetik alanda çalışmaları gerektiğini belirtiyorlar. Bu nedenle söz konusu testlerin ve onayların önemine değinen yetkililer, TP-LINK powerline adaptörlerin AB standartlarına uygun olduğunu önemle vurguluyorlar.

İsviçre’li test ve sertifikasyon kurumu olan SGS, 1878 yılından bu yana faaliyet gösteriyor ve günümüzde 120’den fazla ülkede test ve sertifikasyon hizmeti veriyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here