Valve Index sanal gerçeklik gözlüğü Mayıs 2019’da geliyor

Valve Index sanal gerçeklik gözlüğü Mayıs 2019'da geliyor

Steam platformunun sahibi Valve, oyun tutkunlarını sanal gerçeklik alemine taşıyacak. Valve Index sanal gerçeklik gözlüğü çok yakında geliyor!

Biz eski oyuncular Valve‘den Half-Life 3 bekliyoruz ama bu beklentimiz bir türlü gerçekleşmiyor. Yıllardır HL3 tanıtacak diye dört gözle beklediğimiz Valve yine farklı bir haberle gündemde. Neyse ki bu sefer karşımıza çıkan haber oldukça heyecan verici bir yeni ürünü işaret ediyor. Valve Index adlı yeni sanal gerçkelik gözlüğü için tarih veren firma, bizlere Mayıs 2019‘u bekleyin diyor.

En zengin sanal gerçeklik oyunları arşivi Valve Index’te olacak gibi görünüyor

Valve Index sanal gerçeklik gözlüğü Mayıs 2019'da geliyor

Şimdilik cihaz hakkında herhangi bir detay bulunmuyor ama gözlüğün ön kısmında iki adet sensör bulunduğu hemen dikkat çekiyor. Eğer Valve Index başarılı bir sanal gerçeklik deneyimi yaşatmayı başarabilirse içerik açısından hiçbir sorun yaşamayacağı ortada. Koskoca Steam platformunu elinde tutan Valve’in sanal gerçeklik oyunları konusunda elinin sağlam olacağını hangimiz tahmin etmeyiz ki?

Konu ilginizi çektiyse gözünüz Mayıs ayında Cihaz.TV’de olsun. Bakalım Valve’in sanal gerçeklik gözlüğü nasıl bir sistem gereksinimiyle karşımıza çıkacak, bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here