Vestel BisikletimVBen uygulaması Android ve iOS için yayında

Vestel BisikletimVBen uygulaması Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Vestel, Türkiye’de bisiklet kullanımını artırmak ve bisikletçilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla hazırladığı “BisikletimVBen” Android ve iOS uygulamasını sunar

Türkiye’nin teknoloji devi Vestel, bisiklet kullanımının yaygınlaşması amacıyla Vestel BisikletimVben uygulamasını geliştirdi. Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebilirlik imkanı sağlayan uygulamayla bisiklet sürücüleri kendi hesaplarını oluşturarak bu uğraşla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

Bu yıl gerçekleşecek 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’na geçtiğimiz yıl olduğu gibi sponsor olan ve kuruluşundan bu yana teknolojik gelişmeleri gündelik hayata entegre etmeyi amaçlayan Vestel, son dönemde ülkemizde artan bisiklet kullanımını desteklemek; doğru bilgiler ışığında bisiklet sürücülerine yeni ve faydalı alışkanlıklar kazandırabilmek adına BisikletimVBen uygulamasına her geçen gün yeni özellikler ekliyor. Uygulamanın onlarca özelliğinin yanında, 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu da anlık olarak BisikletimVBen uygulamasından takip edilebiliyor.

Acil durumlarda Vestel BisikletimVBen yönlendirecek

Vestel BisikletimVBen uygulaması Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Bisiklet sürücüleri, Vestel BisikletimVBen ile kendi hesaplarını oluşturarak arkadaşlarıyla iletişim kurmanın yanı sıra etkinlik oluşturabiliyor ya da var olan etkinliklere katılabiliyor. Bisiklet sporu ile ilgili detaylı bilgilerin de yer aldığı uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebiliyor olması.

Uygulama içinde Profil, Sosyal, Rotalar, Gruplar, Takvim, Antrenmana Başla, Bisiklet Haritası, Bisiklet Tüyoları gibi sekmeler yer alıyor. Bu sekmeler aracılığıyla kullanıcılar, şehirdeki tehlikeli noktaları anlık olarak görebiliyor ve acil durumlarda ulaşabilecekleri, konumlarına en yakın önemli noktaları tespit edebiliyor.

BisikletimVBen uygulaması, Android ve iOS platformlarında hizmete girdi

Vestel BisikletimVBen uygulaması Android ve iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Bisikletçilerin hayatını kolaylaştıran uygulamayı Android’de Google Play mağazasından ve Apple iOS App Store‘dan edinebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.