Vestel Star Wars ürün ailesi genişliyor

Vestel Star Wars karakterlerine bürünmüş Mix&Go’ları, Ekmek Kızartma Makineleri, Kahve Makinesi ve LED TV’leri ile sizleri bekliyor.

Vestel Star Wars temalı ürün ailesine yeni katılan Star Wars E3100 R/K Ekmek Kızartma Makinesi, ekmeğini dilediği kıvamda kızartmak isteyenler için 7 kademeli ayar seçeneği sunuyor. Isıtma ve buz çözme fonksiyonları da bulunan Star Wars E3100 R/K Ekmek Kızartma Makinesi iki farklı tema ile 179 TL‘ye satışta.

Vestel Star Wars K3100 Inox Kahve Makinesi

 

Vestel’in Star Wars temalı ürünler grubuna eklediği bir diğer ürün K3100 Inox Kahve Makinesi, 12 fincan kapasiteli cam kahve karafı ile kalabalık ailelerin tercih sebebi oluyor. Paslanmaz çelik gövdeli Vestel Star Wars K3100 Inox Kahve Makinesi, özel sıcak tutma plakası sayesinde 2 saate kadar kesintisiz kahve keyfi sunuyor. Vestel’in Star Wars temalı kahve makinesi 239 TL’ye satışa sunuldu.

 

Vestel formunu korumak isteyen Star Wars tutkunları için de Mix&Go Blender‘larını öneriyor. Aydınlık tarafı seçip birbirinden lezzetli ve sağlıklı taze meyve ve sebze suları, özel karışımlar hazırlamak isteyenler için Star Wars temalı rengarenk Vestel Mix&Go’lar 129 TL‘ye alıcısıyla buluşuyor.

Vestel LED TV’ler Star Wars Logosu İle Açılıyor, Darth Vader Sesiyle Kapanıyor

Vestel Star Wars serisinin en dikkat çeken ürünlerinden biri olan Vestel SAGA 22FA7100 LED TV, çerçeve tasarımının yanında ışın kılıcından ilham alınarak tasarlanan televizyon kumandası ile de Star Wars hayranlarının kalbini çalıyor. Özel tasarımlı kumandasıyla açılan televizyon, kullanıcılarını Star Wars logosuyla karşılarken Darth Vader’ın görüntüsü ve nefes alıp verme sesiyle kapanıyor. Star Wars tasarımlı Vestel TV’ler 999 TL fiyatıyla Vestel satış noktalarında.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here