WD My Cloud Pro ve My Passport Wireless Pro Türkiye’ye geliyor

Western Digital My Passport Wireless Pro, WD My Cloud Pro NAS cihazıyla birlikte tanıtıldı. Ürünlerin çıkış tarihleri, fiyatı ve özellikleri CihazTV'de.

Western Digital My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro birlikte dış çekimlerde ve stüdyo çekimlerinde hızlı, güvenilir yedekleme ve aktarım sağlar

Depolama teknolojileri ve çözümlerinde küresel çapta bir marka olan Western Digital, WD Pro serisini tanıttı: My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama ve My Cloud Pro Serisi ağa bağlı depolama (NAS). Özellikle yaratıcı tasarımcılar için dizayn edilmiş olan WD Pro Serisi, kullanıcılar ister dış çekimde, ister stüdyoda veya evde kurgu yapmakta olsun, klasikleşmiş WD güvenilirliği ve hızı ile aygıtlar arasında içeriğin kesintisiz, kusursuz aktarımına olanak sağlar. Ürünler, My Cloud mobil uygulamasını kullanmaktadır. Uygulamanın yeni sürümünün, My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi ile birlikte lansmanı yapılacak olup, Adobe Creative Cloud ile uyumludur. Ayrıca, My Passport Wireless Pro ve My Cloud Pro Serisi aygıtların her ikisi de, içeriklerin kolay düzenlenmesi, akıcılığı ve paylaşımı açısından Plex™ Media Server ve My Cloud OS 3 yazılımı ile uyumludur.

WD Markalı Ürünlerden Sorumlu Ülke Müdürü Belma Oğur: “Taşınabilirlik, güvenilirlik, kapasite, hız ve birlikte çalıştırılabilirlik, yaratıcı profesyoneller açısından can alıcı öneme sahiptir ve kendilerinin gündelik çalışmalarında da kullandıkları depolama teknolojisinin gücüne güvenirler. Kapsamlı, özellik bakımından zengin, kendi iş akışlarına kesintisiz ve kusursuz uyacak şekilde, işin o anda nerede gerçekleştirileceğine bakılmaksızın tasarlanmış bir çözüm olarak WD Pro Serisini yarattık. Böylece depolama, aktarım, yedekleme, düzenleme ve hatta canlı akış seçenekleri de kullanıma hazır hale geldi.” dedi.

My Passport Wireless Pro özellikler

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, yaratıcı profesyonellerin ve teknoloji meraklılarının çekim/kayıt yaparken dizüstü bilgisayarlarını taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır. Kreatif çalışma yapanlar, Wi-Fi bağlantısını kullanarak, uyumlu kameralardan dosyaları otomatik olarak yedekleyebilir. Bunun yanı sıra, sürücüye bağlı durumdaki sekiz adede kadar aygıttan gelen bilgileri kaydedebilir, düzenleyebilir ve kesintisiz biçimde aktarabilirler. Daha hızlı aktarımlar için aynı zamanda eklenti/geçici tür bağlantılar da mümkün olup, bir yerleşik SD kart okuyucusunun yanı sıra bir USB 2.0 portunu içerir.

Western Digital My Passport Wireless Pro, WD My Cloud Pro NAS cihazıyla birlikte tanıtıldı. Ürünlerin çıkış tarihleri, fiyatı ve özellikleri CihazTV'de.

3TB’a kadar kapasitelerde mevcut olan My Passport Wireless Pro, 10 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Yerleşik pil grubu, telefon, dijital ve normal video kameralar gibi diğer aygıtları da şarj etmek için kullanılabilir.

My Passport Wireless Pro aygıtları, yaratıcı profesyonellerin sahada çalışma esnasında işlerini sürdürmelerini sağlar Ürün mobil fotoğraf ve video düzenlemesi için Adobe Creative Cloud ile uyumludur. Ayrıca cihaz, içeriğin hareket halindeyken bile oynatılmasını sağlayan Plex Media Server desteği sunar.

My Cloud Pro Serisi Ağa Bağlı Depolama (NAS) özellikler

Çekim bittiğinde ve sıra düzenlemeye veya stüdyo çalışmasına geldiğinde, My Cloud Pro Serisi NAS sürücüsü kusursuz biçimde görevini sürdürür. 32TB’a kadar depolama sunan My Cloud Pro Serisi NAS, yedekleme düğmesiyle tek dokunuşla kamera, bellek kartı okuyucu ya da USB depolama aygıtlarından içeriye veri aktarımı sağlar. Tüm yapılması gereken, kameraları ve uyumlu USB depolama aygıtlarını bağlamak ve sadece bir düğmeye basmaktır. Böylece yeni dosyalarınız kolaylıkla yedeklenir/içeriye taşınır.

Western Digital My Passport Wireless Pro, WD My Cloud Pro NAS cihazıyla birlikte tanıtıldı. Ürünlerin çıkış tarihleri, fiyatı ve özellikleri CihazTV'de.

Yaratıcı profesyonellere dosyalarını depolamak için güvenilir bir yer sağlayan yüksek kapasiteli sürücü, hızlandırılmış video donanım işlemcisine sahiptir.  My Cloud Pro Serisi NAS güçlü transkodlama özellikleri içerir. Bu sayede cihaz 4K video da dâhil popüler formatlarda içeriklerin kullanımı, düzenlenmesi, depolanması ve canlı akışı için kullanılabilir.  Bu özellikler, ortam kitaplıklarının depolanması ve optimize edilmesi işlemlerinde de etkindir. Cihaz Plex Media Server ve Adobe Creative Cloud ile uyumluluk içindedir.

My Cloud Pro Serisi NAS, yaratıcı tasarımcılar topluluğuna, My Cloud uygulaması ve uzak erişim ile kendi iş istasyonlarından uzakta iken, kontrol olanağı sağlamaktadır. Profesyonel ölçeğine rağmen, kurulumu ve kullanımı kolaydır.

Western Digital My Passport Wireless Pro fiyat ve çıkış tarihi

Western Digital My Passport Wireless Pro taşınabilir kablosuz disk ve My Cloud Pro NAS özellikler ve fiyat - CihazTV

My Passport Wireless Pro Wi-Fi mobil depolama, Temmuz ayı itibariyle Türkiye’de satışa çıkacak. Kullancılar ürünü teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda, yetkili satış noktalarında ve şirketin internet sitesinde bulabilir.

My Passport Wireless Pro depolaması, kapasiteye bağlı olarak 299.99$’dan başlayarak 349.99$’a kadar değişen aralıkta satış fiyatına (MSRP) sahiptir. My Passport Wireless Pro depolaması 2 yıllık sınırlı garanti sunmaktadır.

Western Digital My Cloud Pro fiyat ve çıkış tarihi

Western Digital My Passport Wireless Pro, WD My Cloud Pro NAS cihazıyla birlikte tanıtıldı. Ürünlerin çıkış tarihleri, fiyatı ve özellikleri CihazTV'de.

My Cloud Pro Serisi NAS aygıtları Ağustos ayı itibariyle, Türkiye’de satışa sunulacak. Cihaz teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda, yetkili satış noktalarında ve şirketin resmi internet adresinde bulunabilir.

Konfigürasyon ve kapasiteye bağlı olarak Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatı (MSRP), 599.99$’dan başlayarak 1,999.99$’a kadar değişkenlik göstermektedir. My Cloud Pro Serisi, disk içermeyen modeller için 2 yıllık sınırlı garanti ve çoklu (popüler) modeller için 3 yıllık sınırlı garanti sunmaktadır.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here