Xiaomi Mi Sports Shoes 2 çok yakında satışa çıkıyor

Xiaomi Mi Sports Shoes 2 çok yakında satışa çıkıyor

Xiaomi’nin spor ayakkabıları yenilendi. Xiaomi Mi Sports Shoes 2 çok yakında moda ve teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Xiaomi firmasını daha çok akıllı telefon tarafında görüyoruz ama bu firma aslında Çin’in en çok çeşit üreten markalarından biri haline geldi. Çinli alışveriş sitelerinde Xiaomi’nin sadece akıllı telefon, laptop, tablet ve akıllı saat modellerini değil neredeyse tüm ürün kategorilerinde farklı ürünlerini görebilirsiniz. Bugün sizlerle paylaşmakta olduğumuz haber de firmanın yeni spor ayakkabısını gözler önüne seriyor. Xiaomi Mi Sports Shoes 2 adıyla piyasaya çıkacak olan spor ayakkabılar Xiaomi’nin resmi fon platformunda gereken bağışın üç katını toplamayı başardı.

Xiaomi Mi Sports Shoes 2 çok yakında satışa çıkıyor

Mi Sports Shoes 2 hafif, şık tasarımlı ve gündelik kullanım için son derece uygun yapıda. Bu ayakkabıların başlıca özelliği, tabanı ve topuğu destekleyen ortopedik tasarımı. Çamaşır makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip olan bu yeni nesil Xiaomi spor ayakkabılar erkekler için tasarlandı. Ayakkabıların fiyatı 2499 Rupi yani 200 TL olarak belirlendi.

Bu yeni ayakkabılarla birlikte Xiaomi, yeni spor kulaklıklarını ve ikisi bir arada şarj kablosunu da satışa çıkarıyor. Firmanın yeni kablosuz spor kulaklıkları Mi Sports Shoes 2’ye iyi bir arkadaş olacak gibi görünüyor. Bu yeni ürünlerin ülkemizde satılıp satılmayacağı hakkında ise maalesef bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here