Sony Xperia XA modelinin yenisi geliyor

Bu yıl satışa sunulan Xperia XA modelinin halefi ortaya çıktı. İşte yeni modelin muhtemel teknik özellikleri ve sızdırılan tasarım görselleri.

Sony Xperia X ailesinin şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken üyesi Xperia XA, gelen bilgilere göre çok yakında yenilenecek. Henüz resmi adı bilinmeyen cihazla ilgili yepyeni bilgiler ve tasarımını gözler önüne seren görseller sızdırıldı.

Sızıntılara göre 5 inç ekran boyutunu koruyacak yeni model, en kalın noktasında 7.9 mm kalınlığa sahip olacak. Ayrıca yeni model, şu an halihazırda satışta olan Xperia XA modelinde olduğu gibi neredeyse çerçevesiz tasarımıyla öne çıkacak.

Bu modelle birlikte USB Type-C bağlantı noktasını orta segmente taşıyacak olan Sony, 3.5 mm‘lik kulaklık girişine de yine kullanacak.

Sızdırılan görsellerden anladığımız kadarıyla bu yılın amiral gemisi olan Xperia XZ modelinin tasarım anlayışını yansıtacak olan yeni model, yuvarlatılmış kenarlarıyla konforlu bir kullanım deneyimi sunacak.

Yeni Xperia XA geliyor

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here