Yeni Chrome sürümü %15 daha hızlı açılıyor

Google Chrome’un açılış ve sekmeler arası geçiş hızlarından şikayetçiyseniz yeni sürümü yükleyin. Yazılımın son sürümünün indirme bağlantısı haberimizde.

Google‘ın dünyaca ünlü internet tarayıcısı Chrome‘u kullanmayanınız yoktur. Zaman zaman çok bellek tüketmesi ve şişip yavaşlayabilmesi dışında bu tarayıcı günümüzün en çok beğenilen internet tarayıcısı konumunda. Google’ın yaptığı açıklamalara göre Chrome artık daha hızlı açılacak ve yeni sekmeleri daha hızlı oluşturacak. Bu bağlantıdan indirebileceğiniz yeni sürüm, açılışta %16,8, yeni sekme açılışındaysa %14,8 daha yüksek performans iddiasıyla karşımızda.

google-chrome-bilgisayarlar

Microsoft‘un Profile Guided Optimization avantajını kullanarak hızlandırıldığı belirtilen tarayıcı, bilgisayarınızın donanımına göre açılış başına 1-2 saniyelik bekleme tasarrufu yapabilir. Bu performans artışı, donanımı yüksek bilgisayarlarda maalesef pek belirgin olmayacaktır.

Tarayıcının yeni sürümü hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here