Bu yıl Nokia telefon bombardımanına hazır olun

Nihayet sahalara geri dönecek Nokia, bu yıl kaç akıllı telefon tanıtacak? Gelen bilgiler şirketin bu yıl telefon bombardımanı yapabileceği yönünde.

Mobil bölümünü Microsoft’a sattıktan sonra uzun süredir sessizliğini koruyan Nokia, bildiğiniz gibi bu yıl içerisinde nihayet geri dönüyor. Hem de bu sefer Windows Phone işletim sistemi yerine birçok kişinin yıllardır hayalini kurduğu Android işletim sistemiyle beraber.

Daha önce şirketin 2017 yılının ilk çeyreğinde iki cihaz birden tanıtacağını öğrenmiştik. Şimdi ise şirketin bütün yıl için yaklaşık kaç model çıkaracağı ile ilgili yeni bilgiler geldi. Ortaya çıkan bilgilere göre Nokia, 2017 yılı içerisinde 6 veya 7 model birden tanıtacak. Bunlardan bazıları üst düzey premium Android akıllı telefonlar olacakken, bazıları çok uygun fiyatlı giriş seviyesi telefonlar olacak.

Nokia 2017

Ayrıca uzun süredir sızdırılan Nokia D1C modelinin de iki farklı varyasyonla beraber gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Ancak iki modelin de Android Nougat işletim sistemiyle birlikte kutudan çıkacağını ve fiyat performans oranıyla dikkat çekeceğini belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba,
    Haberlerinizde ki yazı fontları çok küçük. Bir tık daha yazı fontlarını büyütürseniz okurken daha rahat ederiz. Çünkü arka plan zaten beyaz gece baya göz yoruyor buna ek olarak da yazılar da küçük olunca insan bir nevi haberi okumak istemiyor. Bu sorunu düzeltirseniz çok güzel olur.
    İyi çalışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here