10.799 TL ASUS POSEIDON 5A Hazır Sistem İncelemesi (Video)

Bu videoda Ryzen 5 5500 işlemcili ve ASUS Dual Radeon RX 6600 ekran kartlı ASUS POSEIDON 5A hazır sistem incelemesi sizleri bekliyor.

Gücünü AMD Ryzen 5 5500 işlemci ve ASUS Dual Radeon RX 6600 8 GB ekran kartı ikilisinden alan ASUS POSEIDON 5A 1080p oyunculuk için fiyat performans bilgisayar arayanlara hitap ediyor. Bilgisayarda 2×8 GB G.SKILL Ripjaws 3200 MHz RAM, 512 GB TwinMOS AlphaPro NVMe M.2 SSD, DarkFlash DK150 White beyaz renkli kasa ve zengin özelleştirme seçenekleri dikkat çekiyor. Bu bilgisayarın hangi oyunda kaç FPS verdiğini ve kaç derece sıcaklıkla çalıştığınız görmek istiyorsanız videomu sonuna kadar izleyin.

İlginizi çekebilir: Hepsiburada F/P Laptop Önerileri

Sistemi satın almayı düşünüyorsanız lütfen özelleştirme seçeneklerine göz atmayı unutmayın. ASUS POSEIDON 5A ‘da ekran kartı hariç tüm bileşenler özelleştirilebiliyor. Bu bilgisayarı satın almayı düşünüyorsanız özellikle işlemciyi Ryzen 5 5600 yapmanızı ve anakartı en azından B450M’ye yükseltmenizi öneririm. Ayrıca bu sisteme özel kampanyalı ASUS çevre bileşenleri de yine satış sayfasında sizleri bekliyor. Sistem hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum, herkese iyi seyirler.

ASUS POSEIDON 5A hazır sistem satış linki: https://tr.asus.click/4hzABo


🔥 Telegram : https://t.me/cihaztv
🛰️ Discord: https://discord.gg/SdZpt24
📲 Instagram : https://www.instagram.com/cihaztv/
🎦 Youtube: https://www.youtube.com/cihaztvvideo

💻 Hepsiburada F/P Laptop Önerilerim : https://app.hb.biz/Mi7bMDBN8KBA
📱 Hepsiburada F/P Cep Telefonu Önerilerim : https://app.hb.biz/dyXanHpPNmae

🔑Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle lisans key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/