15sey.com Nedir? Bu Site Neler Yapar ve Güvenilir midir?

Bu yazımızda sizlerle birlikte 15sey.com adlı siteye şöyle bir göz atacağız. Bakalım sitede ne tür içerikler mevcut, nelere yer vermişler? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Kasım 2019’da kurulan 15sey.com ziyaretçilerine birçok konuda tavsiye içerikleri sunuyor. Genellikle teknolojik ürünler (elektronik) konusunda ziyaretçilerine içerik hazırlayan bir site olarak görünse de; giyim, kozmetik, kişisel bakım ve bunlara benzer içeriklerle ziyaretçilerine uygun fiyatla ürün satın alma fırsatları paylaşıyor.

Daha çok ürün incelemesi, ürün tavsiyesi yapan sitede birçok öneri ve tavsiye bulunuyor. Laptop önerilerinden, ütüye; kulaklık tavsiyesinden, akıllı saat önerilerine birçok konuda ziyaretçilerine yardımcı olmayı amaçlayan bir site var karşımızda.

Sitenin içerikleri büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Bunu nerden anladınız diyecek olursanız, cevabı çok açık. İçeriklere, tasarıma, incelemelere ve önerilere göz atarsanız, neden öyle dediğimizi anlamış olacaksınız.

Sitenin kategorilerinden bazılarına göz atalım

15sey

Elektronik: Sitenin bu kategorisinde birçok alt kategoriye yer verilmiş. Ziyaretçilere uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir elektronik ürünler sunulduğunu söyleyebiliriz.

Laptop: Laptop kategorisinde ise birçok dizüstü bilgisayar tavsiyesi mevcut. Laptopların büyük bir emekle incelendiği, listelendiği ve son kullanıcıya yani site ziyaretçilerine sunulduğu belli oluyor. Ayrıca bu kategoride indirime yeni girmiş, piyasaya yeni çıkmış fiyat/performans konusunda başarılı dizüstü bilgisayarları görmeniz de mümkün.

Akıllı Saat: 15sey.com bu kategoride, yine yukarıdaki kategorilerde olduğu gibi kararsız kalmış site ziyeretçilerine yardımcı olmayı amaçlamış. Diğer kategorilerde olduğu gibi bu kategoride de incelemeler, tavsiyeler, indirime girmiş ürünleri görmeniz mümkün.

Akıllı Telefon: Bildiğiniz üzere elektronik bir cihaz alırken, tek başınıza karar vermeniz zor. Bulunduğumuz şu dönemde ise uygun fiyatlı ve kaliteli telefon bulmak büyük bir araştırmayı da bereberinde getiriyor. Site editörleri de bu konuda tüketicilere karar vermeleri konusunda yardımcı oluyor.

Kulaklık: Kulaklık almak da telefon, laptop, akıllı saat almak kadar zor. İncelenmesi gereken bir çok özellik bulunurken, sitede hazırlanan içeriklerle bu konu ziyaretçiler için halledilmiş görünüyor.

Mutfak Elektroniği ve Mutfak Gereçleri: Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan covid-19 sonrası insanlar da evlerinden ayrılamaz oldu. E haliyle insanlar evdeyken birçok mutfak elektroniğini ve mutfak ürününe de sahip olmak istedi. Sitede bu tarz ürünler için de hazırlanmış içerikler mevcut.

Sıcak Fırsatlar: Bu kategoride ise çeşitli markaların (Trendyol, DeFacto, Mavi, Koton, Teknosa, Media Markt, HepsiBurada, Flo, UnderArmour, Nike, Adidas) indirim kodları, indirim haberleri ve fırsat ürünleri bulunmakta. Eğer yukarıda belirttiğimiz sitelerden alışveriş yapacaksanız, siteye göz atmanızı öneririz.