3000 TL – 4000 TL Hazır Sistem PC Tavsiyeleri (Video)

3000 TL – 4000 TL Hazır Sistem PC Tavsiyeleri videomuz yayında. Uygun fiyata masaüstü bilgisayar almak isteyenler bu tavsiyelere mutlaka göz atmalı.

3000 TL – 4000 TL Hazır Sistem PC Tavsiyeleri – Uygun Fiyatlı Bilgisayar Önerileri (18.01.2021) videomuz yayında. Bu videoda toplam 9 tane hazır sistem pc tavsiyesi karşınızda olacak. Game Garaj, İncehesap ve GamingGenTr sitelerinden derlediğim bu hazır bilgisayarların bir kısmı APU yani harici ekran kartı olmayan şekilde, bir kısmı ise ekran kartlı olarak satılıyor. Videodaki tüm bilgisayarların satış linkleri videonun altındaki açıklama kısmında sizleri bekliyor.

İlginizi çekebilir: Hazır Sistem PC Tavsiyeleri

Eğer kısıtlı bütçenizle iyi performans alabileceğiniz ve yükseltmeye açık bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız bu tavsiyelerden biri mutlaka aradığınız seçenek olabilir. Bu listede yer alması gerektiğini düşündüğünüz farklı hazır sistemler ya da PC toplama tavsiyeleriniz varsa linkleriyle birlikte yorum olarak paylaşabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

3000 TL - 4000 TL Hazır Sistem PC Tavsiyeleri (Video)

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye maddi destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here