3500 TL – 5000 TL Arası En İyi Laptop Tavsiyeleri (Video)

3500 TL – 5000 TL Arası En İyi Laptop Tavsiyeleri videomuz yayında. Bu bilgisayarlar ofis işleri, EBA TV ve fazla sistem istemeyen oyunlar için kullanılabilir.

3500 TL – 5000 TL Arası En İyi Laptop Tavsiyeleri – İş, EBA TV, Photoshop İçin Öneriler (24.02.2021) videomuz yayında. Videonun başlığından da anlaşılabileceği üzere bu tavsiyeler uygun fiyatla laptop satın almak isteyenlere hitap ediyor. Videoda tavsiye edeceğim hiçbir laptopun oyun konusunda çok iddialı olduğunu söyleyemem. Ancak bu laptopların hepsi 720p ya da 1080p düşük grafiklerde CS:GO, LoL, Valorant, GTA V ve ETS 2 oynatabilirler.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Tavsiyeleri Amazon.com.tr Listesi

Özellikle son tavsiyede bulunan RX 640 ekran kartlı laptopun 5000 TL bandındaki favorim olduğunu tekrar vurgulamak istiyorum. Ayrıca bu laptopların fiyatlarının internet satış fiyatları olduğunu da belirteyim. Mağazalarda bu fiyatları bulamayabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here