3500 TL Hazır Sistem PC Toplama Tavsiyesi – 24 Mart 2021 (Video)

3500 TL Hazır Sistem PC Toplama Tavsiyesi videomuz karşınızda. Uygun fiyata masaüstü bilgisayar almak isteyenler bu videoyu izlemeli.

3500 TL Hazır Sistem PC Toplama Tavsiyesi sizlerle! Bu videoda Game Garaj Pollux 3APU adlı APU hazır sistemi tanıtacağım. Videomda belirttiğim özelleştirmeleri yaparak satın aldığınız takdirde 3500 TL’ye gayet güzel bir bilgisayar toplamış olacaksınız. Bilgisayarda harici bir ekran kartı olmaması sizi üzmesin. APU olarak geçen AMD Ryzen 3200G işlemcinin içerisindeki Vega 8 dahili grafik birimiyle, neredeyse tüm oyunları 720p düşük grafiklerde, CS-GO, LoL, Valorant gibi espor oyunlarınıysa 1080p’de düşük ve orta grafiklerde oynayabilirsiniz. Vega 8 dahili GPU neredeyse GT 1030 kadar FPS veriyor.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Hazır Sistem PC Tavsiyeleri Kategorisi

Aşağıdaki linki kullanarak videoda tanıttığım bilgisayara yakın bir bilgisayarın 17 oyunda FPS testini bulabilirsiniz. Videodaki bilgisayardan daha iyi bir tavsiyeniz varsa ya da konu hakkında sorularınız varsa lütfen yorum atın. Videomu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Game Garaj Pollux 3APU

Benzer sistemin 17 oyunda FPS testi: https://www.youtube.com/watch?v=VqKA-gOdiuM (Paylaştığım FPS testinde 2666 MHz RAM kullanılmış. Pollux 3APU daha yüksek FPS’ler verecektir.)

Game Garaj Pollux 3APU satış linki: https://bit.ly/3l4grcw
LG 22MK430 monitör satış linki: https://amzn.to/2NOemGP

Canlı Yayınlar için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv
Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/
Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here