4000-6000-9000-12000 TL Hazır Sistem Tavsiyeleri (Video)

Uygun fiyata hazır sistem PC satın almak istiyorsanız bu video sizler için. Game Garaj’da kısıtlı süre için geçerli bir hafta sonu kampanyası var.

Uygun fiyata hazır sistem satın almak istiyorsanız bu video sizler için arkadaşlar. 4000-6000-9000-12000 TL Hazır Sistem Tavsiyeleri içeren Game Garaj Hafta Sonu Kampanyası videom karşınızda. Özellikle Aquarius ACR 5T10-2060, NEO 3A-ECO, Pollux 3APU-K ve Mastory 5T10-RTX3060 adlı hazır sistemlere mutlaka göz atmanızı öneririm. Bu sistemler şu an bilgisayarı parça parça toplamaya göre kesinlikle daha ucuza geliyor.

İlginizi çekebilir: Uygun fiyatlı ekipman tavsiyeleri içeren Amazon listem

Bilgisayar satın alacaksanız ve uygun fiyatlı ekipman arıyorsanız yukarıda paylaştığım Amazon tavsiye listeme de mutlaka bir göz gezdirin. Özellikle Logitech G102 Lightsync ve Corsair Katar Pro şu an çok uygun fiyata satılıyor. Videomu beğendiyseniz YouTube kanalıma abone olmayı unutmayın. Herkese iyi seyirler.

Game Garaj Hafta Sonu Kampanyası linki: https://bit.ly/2OKFc2C

Canlı yayınlar için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here