4000 TL – 6000 TL Arası En İyi Laptop Önerileri – 19 Nisan 2021 (Video)

4000 TL – 6000 TL arası en iyi laptop modellerini arıyorsanız bu videoyu kaçırmayın. Güncel fiyatlara göre 8 laptop önerisi bu videoda.

2 Nisan 2021 tarihi itibarıyla piyasada satılan 4000 TL – 6000 TL Arası En İyi Laptop Önerileri bu videoda sizlerle arkadaşlar. Toplam 12 laptop modelini tanıttığım videodaki tüm notebook’ları satın almaya değer görüyorum. HP, Acer, ASUS ve Lenovo markalarının çeşitli dizüstü bilgisayarlarına yer verdiğim tavsiye listesindeki tüm ürünlerin satış linklerini aşağıda bulabilirsiniz. Unutmadan hatırlatayım bu videodaki dizüstü bilgisayarların hiçbiri oyunculuk odaklı değildir.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Fiyat/Performans Ürün Tavsiyeleri Amazon Listesi

Oyun konusunda yüksek FPS değerlerine ulaşmak istiyorsanız 7000-8000 TL arası laptop tavsiyeleri videomu kanalda bulabilirsiniz. Bu videodaki bilgisayarlar CS:GO, LoL, Valorant, ETS2 ve GTA 5 gibi oyunları düşük grafiklerde oynatabilir. Daha fazlası için beklentiniz minimumda olsun. Videomu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here