4000 TL – 6000 TL Arası Laptop Tavsiyeleri – 20 Aralık 2020 (Video)

4000 TL – 6000 TL Arası Laptop Tavsiyeleri videomuz sizlerle. 20 Aralık 2020 tarihi itibarıyla bu fiyat aralığındaki en iyi laptoplar bu videomuzda.

4000 TL – 6000TL Arası Laptop Tavsiyeleri – Gündelik İşler, Ofis İşleri ve EBA TV için (20.12.2020) videomuz yayında. Bu videoda hiçbiri gaming yani oyuncu odaklı olmayan, daha çok gündelik işler, ofis işleri ve uzaktan eğitim için kullanılabilecek laptop tavsiyeleri karşınızda olacak.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Laptop Tavsiyeleri

Toplam 8 tane laptopu sizlere sunduğumuz bu videodaki laptopların fiyatları değişebilir, stokları tükenebilir. Bu laptopların mağaza fiyatları daha yüksek olabilir, videodaki tüm tavsiyelerin fiyatları internet satış fiyatlarıdır. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Bu tavsiyeler daha çok öğrenciler, öğretmenler, mühendislik öğrencileri ve iş insanlarına hitap ediyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuza alalım. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

1 YORUM

  1. İyi günler benim 5000-6000 TL bir bütçem var ve kendim RTS okuduğum için beni üç dört sene götürebilecek ram ve ya SSD’yi değiştirme imkanım olan bir render laptop arıyorum acaba böyle bir laptop varmıdır acaba

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here