4000 TL Full Sistem PC Toplama Tavsiyesi – IPS Monitör, Klavye, Mouse, 7.1 Kulaklık Dahil (Video)

4000 TL Full Sistem PC Toplama Tavsiyesi videomuz yayında. Bu videoda her şey dahil bir bilgisayarı nasıl 4000 TL’yi geçmeden satın alabileceğinizi sizlere anlatıyoruz.

4000 TL Full Sistem PC Toplama Tavsiyesi – IPS Monitör, Klavye, Mouse, 7.1 Kulaklık Dahil 16.02.2021 videomuz yayında. Bu videoda, piyasadaki birçok oyunu düşük grafiklerde akıcı FPS değerlerinde oynamanızı sağlayacak son derece uygun fiyatlı bir bilgisayar toplama tavsiyesi veriyoruz. Bu bilgisayarın işlemcisi ve ekran kartı bir arada olacak yani bu bir APU sistem olacak.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Hazır Sistem PC Tavsiyeleri

APU işlemciler ekran kartı olmadan da oyun oynatabiliyor, bu sayede son derece uygun fiyatla PC toplama yapmak mümkün olabiliyor. Videodaki tüm tavsiyelerin satış linkleri açıklamanın üst kısmında sizlerle. Unutmadan hatırlatalım, fiyatlar ve stoklar çok değişiyor. Video yayına girene kadar fiyatlar değişmiş olabilir haberiniz olsun. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here