5000 TL Full Sistem PC Tavsiyesi (75 Hz Monitör, Gaming Klavye Mouse, 7.1 Kulaklık Dahil)

5000 TL Full Sistem PC Tavsiyesi videomuz yayında. Bu videoda 75 Hz monitör, oyuncu klavye mouse, 7.1 USB oyuncu kulaklık dahil bir sistem tavsiyesi karşınızda.

5000 TL Full Sistem PC Tavsiyesi (75 Hz Monitör, Gaming Klavye Mouse, 7.1 Kulaklık Dahil) videomuz yayında. Bu videoda sizlere toplam 5000 TL bütçeyle her şey dahil bir oyuncu bilgisayarı almanın yolunu göstereceğiz. 75 Hz Monitör, gaming klavye ve mouse, 7.1 USB kulaklık dahil tavsiye videomuzda bilgisayarımız GamingGenTr PC Hocası GG2 olacak.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Hazır Sistem Bilgisayar Tavsiyeleri

Bu bilgisayar mevcut haliyle idare eder seviyede ama ilerisi için biraz yükseltme yapmanız gerekecek. Özellikle RAM darboğazının önüne geçmek adına en kısa zamanda bir 8 GB RAM daha eklemenizi tavsiye ederiz. Tüm detaylar videoda sizleri bekliyor. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here