6000 – 7000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri (Video)

6000 – 7000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri videomuz sizlerle. Bu videoda her biri fiyatının hakkını veren güçlü laptoplar var. (04.01.2020)

6000 – 7000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri videomuz yayında. Bu videoda mühendislik öğrencilerine, video render işlerine ve grafik tasarım yazılımlarını kullanmaya müsait güçlü laptoplar karşınızda olacak. Çoğunlukla 14 inç ekranlı hafif laptopların yer aldığı tavsiye listesinde maalesef hiç gaming (oyuncu) laptop modeli bulunmuyor.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Laptop Tavsiyeleri

Piyasa hala çok kötü ve maalesef oyuncu laptopları için 7500 TL’nin üstüne çıkmanız gerekiyor. Burada sizlere sunduğum tavsiyelerin çoğunda AMD Ryzen 5 4500U ve AMD Ryzen 7 4700U işlemciler bulunuyor. Videoda yer alması gerektiğini düşündüğünüz farklı dizüstü bilgisayar modelleri varsa ya da daha uygun fiyatlar bulursanız lütfen yorum kısmında link paylaşın. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler. Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here