6000 TL – 8000 TL Arası Hazır Sistem PC Tavsiyeleri (Video)

6000 TL – 8000 TL Arası Hazır Sistem PC Tavsiyeleri videomuz sizlerle. Bu videodaki bilgisayarların hepsi fiyat performans açısından oldukça iddialı.

6000 TL – 8000 TL Arası Hazır Sistem PC Tavsiyeleri (24 Kasım 2020) videomuz yayında. Bu videoda her biri fiyat performans açısından iddialı olan toplam 10 tane hazır sistem oyuncu bilgisayarını sizlere tanıtıyoruz. Gaming.Gen.Tr, itopya, incehesap ve Sinerji sitelerinden derlenmiş olan bu bilgisayar tavsiyelerinin her biri güçlü işlemcilere, hızlı ekran kartlarına, en az 16 GB RAM‘e ve en az 480 GB SSD depolama birimine yer verilmiş.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Hazır Sistem PC Tavsiyeleri

Eğer siz de bu fiyat aralığında PC toplamak yerine hazır bilgisayar satın almayı düşünüyorsanız bu videodan faydalanabilirsiniz. Bilgisayarların satış linkleri videonun açıklama kısmında sizleri bekliyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar,
    Video editörlüğü yapabileceğim bir masaüstü bilgisayar almak istiyorum. Duruma göre hazırda alabilirim toplayadabilirim.Bütçem ekran dahil 8 yada 9 bin tl civarında olucak. Bu konuda yardımcı olurmusunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here