6500 TL – 7500 TL Arası En İyi Hazır Sistem PC Tavsiyeleri – 23 Şubat 2021 (Video)

6500 TL – 7500 TL Arası En İyi Hazır Sistem PC Tavsiyeleri videomuz yayında. Bu videoda 11 tane hazır sistem tavsiyesi sizleri bekliyor.

6500 TL – 7500 TL Arası En İyi Hazır Sistem PC Tavsiyeleri – 23 Şubat 2021 videomuz yayında. Bu videoda 11 farklı hazır sistem bilgisayar tavsiyesi karşınızda olacak. Bazı sistemler özelleştirme seçenekleriyle birlikte sunulduğu için videoyu dikkatlice izlemenizi tavsiye ederim. Özellikle 1660 Super ve 1660 Ti ekran kartı olmasına dikkat ederek seçtiğim bu hazır sistem tavsiyeleri GaminGenTr, incehesap ve Molecule PC sitelerinde bulduğum sistemlerden oluşuyor. Bütçeniz doğrultusunda en iyi sistemi tercih etmek ise tabii ki sizlere kalıyor.

İlginizi çekebilir: PUBG İçin En İyi Telefonlar – En İyi Oyun Telefonları

Favorilerim hangileri diye soracak olursanız özellikle Cyber-10400F, Flexy Silver Donanım Arşivi ve Molecule Argon X sistemleri beğendiğimi söyleyebilirim. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomla baş başa bırakayım. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here