7000 – 8000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri (Video)

7000 – 8000 TL En İyi Laptop Tavsiyeleri – Oyuncular ve Mühendislik Öğrencileri İçin laptop modelleri videomuz yayında.

7000 TL – 8000 TL Arası Gaming Laptop Tavsiyeleri videomuz yayında. Şubat 2021 itibarıyla hazır sistem masaüstü bilgisayarlar ve pc toplama tarafı ciddi anlamda fiyat yükselişine sahne olurken laptoplarda fiyatların düştüğünü görüyoruz. Bu ilginç ortamda 7000-8000 TL Arası Laptop Tavsiyeleri arayışındaysanız bu video kesinlikle işinize yarayacak.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Laptop Tavsiyeleri

6800 TL’den 8900 TL’ye kadar geniş aralıkta güçlü donanımlara sahip olan bu laptopların her biri fiyatının hakkını verecek cinsten. Bu laptoplar gaming laptop olarak anılıyor olsalar da aynı zamanda video kurgu ve mühendislik işleri için de kullanılabilirler. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Oyun yayınları için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

12 YORUMLAR

  1. Merhabalar Hocam

    Adobe programlarını rahat, kasmadan, sıkıntısız hatta mümkünse randımanlı bir şekilde kullanabileceğim 8000₺ civarı laptop önerisi söyleyebilir misiniz?

  2. Merhaba, en fazla 7500 olacak şekilde oyun oynamayacağım ama Java, Python, C Plus gibi uygulamaları kullanacağım uzun bir süre rahatlıkla kullanabileceğim bir laptop önerir misiniz. Teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here