7000 TL – 9500 TL Laptop Tavsiyeleri – Efsane Cuma İndirimleri (Video)

7000 TL – 9500 TL Laptop Tavsiyeleri videomuz yayında. Bu videoda Efsane Cuma kampanyalarıyla fiyatları düşmüş laptoplar karşınızda.

7000 TL – 9500 TL Laptop Tavsiyeleri – Efsane Cuma İndirimleri – 27 Kasım 2020 videomuz yayında. Bu videoda haftalardır yüksek fiyatlarda seyreden bazı laptopların normal diyebileceğimiz fiyatlara indiğini görüyoruz ve 7000 TL – 9500 TL arası fiyatla satılan en iyi laptopları sıralıyoruz. Tavsiylerimizin satın alma linkleri videonun açıklamasındadır.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Cep Telefonu Tavsiyeleri

Videoda bahsettiğimiz laptopların fiyatları internet satış fiyatlarıdır. Stoklar bitebilir, fiyatlar değişebilir ve mağazalarda bu fiyatlar farklılık gösterebilir. Herkese iyi seyirler dileriz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

2 YORUMLAR

  1. Merhaba Ali bey. Bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Ben 3dmax kullanıp render alabileceğim ve mimari çizim programlarını kullanabileceğim fiyat olarak 12.000 TL ye kadar beni yolda bırakmayacak bir laptop tavsiye edermisiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here