Acer Aspire Switch 10E 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar duyuruldu

Acer Aspire Switch 10E, Windows 10 işletim sisteminin dört farklı modda tecrübe edilmesini sağlıyor

Mobil hayatınıza adapte olan; ince, hafif ve dayanıklı yeni Acer Aspire Switch 10E (SW3-013), okula ya da seyahatlerinize götürmeniz için üretildi. Microsoft Windows® 10 tabanlı dizüstü bilgisayar ve tablet, mandalsız yerleştirme ve dört mod arasında kolay geçiş için manyetik ve çıkarılabilir tasarıma sahip esnek bir cihazda bir araya getirildi.

Bunların arasında içerik oluşturma ve diğer verimlilik uygulamaları için dizüstü bilgisayar; internette gezinme, film izleme, tablet oyunları oynama ve not alma için pad; küçük toplantılarda sunum yapma, arkadaşlarla paylaşma ve görüntülü konuşma iletişimi için ekran ; ve uçak veya trende seyahat ederken film izleme ve dar alanlarda maksimum ölçüde yararlanma için çadır modları bulunuyor.

Acer Aspire Switch 10E: Gelişmiş Ergonomi – Uzun Pil Ömrü – Renk Seçenekleri

acer-switch-10-e-800-2

Red Dot ödüllü Acer Aspire Switch 10E (SW3-013) modlar arasında son derece kolay geçiş için kılavuz tasarımlı ikinci nesil bir Acer Snap Hinge™ özelliğine sahip. 5 dereceye kadar yükseltilebilen bir klavye yuvası ve düşük bir ağırlık merkezi, daha kolay ve daha konforlu bir yazı deneyimi sağlıyor. Güçlü bir 30Wh pil ile donatılan Switch 10E, tek şarj ile kıtalararası bir uçuşta çalışmak için veya okulda/ evde tüm gün boyunca yetecek 12 saate kadar pil ömrü sunuyor.

Kullanıcıların kendi stillerine uygun olması için, yeni Acer Aspire Switch 10E göz alıcı altı farklı renkte temin edilebiliyor. Üst kapağındaki ve altındaki şık desen dokusu çiziklerin önlenmesine yardımcı olurken, aynı zamanda daha kolay taşınması için iyi bir kavrama özelliği de sağlıyor. Bu model müşterilere daha fazla esneklik sunmak için iki 2MP ön ve arka kameraya da sahip.

Cihaz, HD 1280 x 800 çözünürlüğe sahip ekranı net ve canlı görseller sunuyor ve 10 parmak çoklu dokunmatik özelliğe sahip. Acer Aspire Switch 10E, ekranın yaydığı mavi ışığı azaltarak göz yorgunluğuna engel olmak için Acer BlueLightShield™ içeren Acer VisionCare™, ve daha iyi görünürlük sağlamak için güneş ışığı altında ekran görüntüsünü optimize eden Acer LumiFlex™ özelliklerini de barındırıyor.

İnce ve hafif olan Acer Aspire Switch 10E, tablet modunda yalnızca 262 x 180 x 10.95 milimetre boyutlarında ve 630 gram ağırlığında. Opsiyonel bir sabit sürücüyle beraberindeki klavyeye takıldığında ise, 262 x 180 x 25.75 milimetre boyutlarında ve 1.28 kilogram ağırlığında oluyor.

Dört Çekirdekli İşlemci – IPS Ekran -Microsoft Office 365 Personal

acer-switch-10-e-800-4

Bir Intel® Atom dört çekirdekli işlemci ve 2GB DDR3L bellek barındıran yeni Acer Aspire Switch 10E, ister e-postaları kontrol etmek, ister okul projelerini tamamlamak veya eğlence olsun, temel bilgisayar işlemleri için fazlasıyla güce sahip.

IPS ekran doğru renklerle kenardan kenara 178 derece geniş görüntüleme açıları sunuyor ve Corning Gorilla Glass hasar ve çiziklerin önlenmesine yardımcı oluyor. Acer LumiFlex™ dış mekanda, parlak güneş ışığı altında bile ekran görünürlüğünü optimize etmek için parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlıyor.

Yumuşak bir klavye yazı yazma konforunu ve hızını arttırmak için araları yeterince açık tuşlar ve dokunsal geri bildirim sağlıyor. Ek olarak, Hassas Touchpad’i altı touchpad hareketini destekliyor ve bilinçli olarak yapılan parmak hareketleri ile kazara yapılan temasları birbirinden ayırıyor. Öne dönük iki stereo hoparlör görüntülü konuşmalar, oyunlar ve müzikler için net sesler sunuyor.

Biri tam boy, diğeri mikro olan iki USB 2.0 bağlantı noktası yazıcılara, harici belleklere ve diğer dijital cihazlara bağlantı sağlarken bir mikro HDMI® bağlantı noktası kullanıcıların filmler, videolar ve sunumları daha büyük bir ekranda görüntüleyebilmeleri için tam boy bir monitöre bağlanmalarına izin veriyor. Kablosuz bağlantı Bluetooth 4.0 ve 802.11a/b/g/n aracılığıyla sağlanıyor.

Acer Aspire Switch 10E

Switch 10 serisi 64GB’a kadar eMMC yerel bellek ve 1TB’a kadar destekleyen opsiyonel sabit sürücülü klavye bağlantı noktaları ile birlikte geliyor. Ayrıca, dahili Acer BYOC™ kullanıcıların verilerine her yerden erişebilmeleri ve yönetebilmeleri anlamına geliyor. Acer BYOC Uygulamaları birden çok cihaz arasında anında senkronizasyon için gerçek zamanlı bilgi, veri yönetimi ve veri güvenliği sunuyor.

Bu modeller Windows 10’un yanı sıra, kullanıcıların Word, Excel ve PowerPoint‘in avantajlarından hemen her yerde yararlanmaları için hiçbir ek maliyet gerektirmeden Microsoft Office 365 Personal ile donatılmıştır.

Beyaz renkli Switch 10E’nin tavsiye edilen perakende satış fiyatı 319 Dolar + KDV olarak belirlendi.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.