Acer Aspire Z3-700 AiO bilgisayar pille çalışabiliyor

Acer, AiO (Hepsi bir arada bilgisayar) kavramına farklı bir boyut katıyor. Acer Aspire Z3-700 pille çalışabiliyor.

Hepsi bir arada bilgisayar dendiğinizde aklınıza ağır, kalın ve masaüstünden ayrılmayan bilgisayarlar geldiğine eminiz. Genellikle derli toplu tasarım için üretilen hepsi bir arada bilgisayar modelleri, bugüne kadar yerine sabit olarak bilinirlerdi. Acer, yeni bilgisayarı Acer Aspire Z3-700 ile bu duruma farklı bir alternatif üretiyor. Aspire Z3-700, istenildiği takdirde dahili piliyle kablosuz olarak kullanılabiliyor.

acer-aspire-z3-700-cihaztv-2

17,3 inç Full HD monitöre sahip olan bilgisayar, gücünü Intel’in 6. Nesil Core Skylake ve Celeron işlemcilerinden alıyor. Bilgisayarda HDD ya da SSD olmak üzere çeşitli depolama birimi alternatifleri, 8GB‘a kadar RAM seçeneği ve Windows 10 işletim sistemi bulunuyor. 2kg ağırlığıyla istenildiğinde çantaya konup taşınabilen Acer Aspire Z3-700, hepsi bir arada bilgisayarların en hafif örneklerinden biri.

Dahili piliyle 5 saate kadar pil ömrü sunabildiği belirtilen Acer Aspire Z3-700’ün yıl sonunda Avrupa’da 599€ fiyatla satışa sunulacağı duyuruldu. Bakalım bu bilgisayarı ülkemizde de görebilecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.