AnTuTu Benchmark’a Göre En Hızlı Telefonlar – Şubat 2020

AnTuTu Rekortmeni En İyi Akıllı Telefonlar - Aralık 2019

AnTuTu sıralamalarını alt üst eden en hızlı telefonlar belli oldu. Bu telefonlar benchmark testlerinde en üst sıraları kimselere kaptırmıyor.

Dünyanın en popüler akıllı telefon test platformlarından AnTuTu, en üst seviye mobil cihazların savaş alanı konumunda. Mobil cihaz sektöründe söz sahibi olan tüm markaların ürünleri bu yazılım sayesinde performans açısından boy ölçüşüyor. Bu listemizde sizlere popüler mobil benchmark yazılımı AnTuTu’ya göre en yüksek puanları alan telefonlardan 15 tanesini sizlere sunacağız.

İlginizi çekebilir: DxOMark’a Göre En İyi Kameralı Telefonlar

AnTutu Benchmark listesinde dikkat çeken ilk nokta Çinli akıllı telefon üreticilerinin önlenemez yükselişi oluyor. Bir dönem sadece Samsung, Sony, LG gibi markaları gördüğümüz bu listede artık birçok büyük Çinli marka ön sıralarda yer alıyor. Bunun dışında Apple’ın da iPhone 11 serisiyle zirveyi yeniden ele geçirdiği hemen dikkat çekiyor. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri “AnTuTu Rekortmeni En İyi Akıllı Telefonlar” listemizle baş başa bırakalım. Konu hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

15. Xiaomi Mi 9 (6 GB + 128 GB)

İşlemci Puanı: 137326

Grafik İşlemci Puanı: 181162

Bellek Puanı: 64364

Arayüz Puanı: 65129

Toplam Puan: 447988

Xiaomi Mi 9 Özellikleri ve Fiyatı

Yongaseti: Qualcom Snapdragon 855 7 nm

Grafik İşlemci: Adreno 640

RAM: 6 GB LPDDR4x

Fiyat: 5500 TL

Önemli Not: AnTuTu Benchmark performansı bir akıllı telefonun en iyi akıllı telefon olduğunu göstermez. Bir akıllı telefonu değerlendirirken kamera kalitesi, pil ömrü, yazılımsal özellikleri, malzeme kalitesi ve tasarımı bir arada değerlendirilerek yorum yapılmalıdır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here