AOC AGON AG271QG IPS oyuncu monitörü tanıtıldı

AOC, AGON birinci sınıf oyun serisi monitörlerinin IPS panele sahip NVIDIA G-SYNC™ sürümü olan  AGON AG271QG ‘yi piyasaya sürüyor.

Oyun tutkunları için hazırlanan AOC AGON AG271QG bugün tanıtıldı. 2560 x 1440 piksel çözünürlüklü monitör keskin görüntüler sunuyor. Bunun yanında monitör, ekranın yenileme hızını grafik kartınınki ile senkronize eden dahili NVIDIA G-SYNC™ teknolojisine sahip. Bu sayede ekranda hareket bulanıklığı, kırılma ve tutukluk olmadan 165 Hz’de son derece hızlı görüntüler yansıtabiliyor. Üstelik bu şaşırtıcı performansın yanı sıra, AOC, AGON AG271QG modelini IPS panel teknolojisi (AHVA) ile de donattı. Bu sayede oyunlarda capcanlı bir görüntü deneyimi sizleri bekliyor.

AOC AGON AG271QG, anında yerine getirilen girdi komutları ile input lag sorununu en aza indiriyor. AOC Flicker-free teknolojisi ise ekran titreşimini ortadan kaldırarak gözlerde oluşabilecek rahatsızlığı ve yorgunluğu azaltıyor. Böylece rekabet düzeyi yüksek oyuncuların beklentileri karşılanmış oluyor.

AOC-AGON-AG271QG-yan-ve-arka-cihaztv

Yorgunluk nedir bilmeyen rekabetçi oyuncular konfora çok daha fazla ihtiyaç duyarlar. Üstelik bu konfor sadece hedefe odaklanmaya alışmış gözler için gerekli değildir. Oyuncunun bedeninin de güçlü kalması ve sonsuz oyun seanslarından zarar görmeden çıkmak için oyun sandalyesinde bile rahat bir vücut pozisyonu çok büyük önem taşır. Ayarlanabilen AOC Ergo Dial ayak, kullanıcıların tercih ettikleri ayarı hatırlamaları için ölçekli bir yükseklik ayarına sahip. Üstelik oyuncular AGON AG271QG modelini istedikleri gibi eğerek ve ihtiyaç duyduklarında sağa sola döndürerek rahatlık özelliklerinde ince ayar yapabilirler.

Oyun tutkunları için özel olarak tasarlanan AOC AGON AG271QG birinci sınıf oyun monitörü, Temmuz 2016’da 709 USD tüketici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından mağazalarda bulunabilecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.