AOC Style ürün serisine yeni modeller ekleniyor

Ekim 2015’te ilk iki Style serisi modelini piyasaya çıkartan ekran uzmanı AOC Style ürün grubu ekran yelpazesini daha da genişletiyor.

AOC firması, AOC Style adıyla sınıflandırdığı şık tasarımlı monitörler serisini genişlettiğini duyurdu. AOC I2281FWH ve I2381FH ile, AOC Style ürün grubu, daha küçük ofislere de uygun olacak. Piyasada satışta olan 23.8 inçlik (60.5 cm) ve 27 inçlik (68.6 cm) modellere ek olarak, AOC şimdi de şık dış görünümü yine güçlü bir monitör teknolojisi ile birleştiren yeni 23 inçlik (58.4 cm) ve 21.5 inçlik (54.6 cm) Style serisi monitörler sunuyor. AOC’ye özel olan karakteristik özellikteki asimetrik monitör ayağı ise, ekranları her ofiste modern ve göz alıcı kılıyor.

AOC Style serisi 2016

En yeni IPS panelleri ve Flicker FREE teknolojisi

Style ürün grubu ekranları en yeni IPS panelleri ve 1920 x 1080 piksellik Full HD çözünürlükleriyle etkileyici bir görüntü kalitesi vaat ediyor. Üstelik kullanıcılar neredeyse her konumdan IPS’in harika renk doğruluğunun keyfini çıkartabilirler. Style ürün grubunun bütün monitörleri 178°lik ultra geniş görüntüleme açılarına sahip. Flicker FREE teknolojisi ise monitörün başında uzun süreler geçirilse bile gözlerdeki zorlanmayı azaltarak sıfır titreşimli bir görüntüleme deneyimini garantileyerek parlaklığı ayarlıyor. HDMI bağlantısı ve VGA soketi ise DVD çalarlar, oyun konsolları ya da kullanıcının yaşam tarzına en uygun olan neyse o cihazları monitörlere bağlamayı kolaylaştırıyor. e-Saver gibi ek özellikler sayesinde, kullanıcılar güç konfigürasyonunu OSD üzerinden direkt olarak yapabiliyorlar. Ayrıca i-Menu OSD ayarlarını doğrudan bilgisayardan yönetmelerine izin veriyor.

23.8 inçlik I2481FXH ve 27 inçlik I2781FH şimdiden piyasada olsalar da, 23 inçlik ve 21.5 inçlik yeni modeller piyasaya Nisan 2016’da çıkacaklar. Üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatları ise sırasıyla KDV dahil 189 USD (23 inç) ve 169 USD (21.5 inç) olacak. Bütün ekranlarında olduğu gibi, AOC bu modellere de yerinde değişim hizmeti de içeren 3 yıl garanti sunuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here