Apple kullanıcıları Uni-I bilekliğe bayılacak

Uni-I adlı bileklik, Apple tutkunlarının çok hoşuna gidecek. Bu bileklik modern Apple cihazları birbirine bağlayan bir kablo, aynı zamanda bir flaş bellek.

Indiegogo üzerinde kendini gösteren ve teknoloji dünyasında kısa sürede popülerlik kazanan Uni-I projesi Apple tutkunlarına bambaşka bir kullanım keyfi vaat ediyor. Uni-I adlı bileklik, piyasadaki tüm modern Apple cihazları birbirine bağlayabilen bir kablo olarak da, Apple cihazlar için bir flaş bellek olarak da kullanılabiliyor. USB + USB C + Apple Lightning + flaş bellek özelliğiyle dikkat çeken ürün, sadece 2 günde 765$ bağış toplayarak 500$’lık proje hedefini tamamladı.

uni-i-bileklik

15$, 25$ ve 45$ fiyatla satılmak üzere üç farklı modelle karşımıza çıkan bilekliğin ön sipariş stokları şimdiden tükeniyor. Plastik gövdeli 16GB‘lık Uni-I modeli 15$ + kargo ücreti, 32GB paslanmaz çelik gövdeli model 25$ + kargo ücreti, 64GB VIP model ise 45$ + kargo ücreti karşılığında tüm dünyada ön siparişe açık durumda. ABD’li bir girişimci tarafından gerçekleştirilecek olan projenin meyveleri 2016’nın Şubat ayında ortaya çıkacak. Yani bugün Uni-I bilekliğe sipariş verirseniz ürüne en erken Şubat 2016‘da kavuşabileceksiniz.

Bu ilginç bileklik bir gün seri üretime geçer mi bilemiyoruz ama Apple kullanıcılarının çok ilgisini çekeceğini tahmin etmek zor değil. Bakalım bu proje toplam ne kadar bağış toplayacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.