Batman Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight Kısa Süreliğine Bedava Oldu

Epic Games Launcher indirmenin tam zamanı. Batman Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight ile birlikte LEGO Batman oyunları kısa süreliğine bedava oldu.

Son yıllarda oyun dünyasına damga vuran Batman Arkham serisi birçok kişi için unutulmaz birer deneyim olmuştu. Eminiz ki birçok Batman tutkunu bu oyunları piyasaya çıktığı ilk gün satın alıp oynadılar. Ancak şu da bir gerçek ki halen geniş bir kitle bu oyunları satın alma fırsatına erişemedi. Eğer bilgisayar oyunlarına ya da Batman karakterine ilgi duyuyorsanız fırsat bu fırsat diyoruz. Epic Games tarafından yapılan kampanyayla tam altı adet Batman oyunu ücretsiz olarak alınabiliyor. Bu oyunlar sırasıyla Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City, Batman Arkham Knight ve üç adet LEGO Batman oyunu olarak karşımızda.

İlginizi çekebilir: Huawei Mate 30, Mate 30 Pro Özellikleri, Fiyatları ve Cihaz.TV Yorumu

Bu oyunlara sahip olmak için yapmanız gereken tek şey Epic Games Launcher yazılımını indirmek. Yazılımı bu bağlantıdan indirip hesap açtıktan sonra “Store” sekmesini ziyaret edin. Bu sekme altında “Free” ibaresiyle Batman oyunlarını göreceksiniz.

Epic Games Launcher’da her hafta yeni hediyeler sizleri bekliyor olacak. Yazılımı bilgisayarınızda açık tutup düzenli olarak hediyeleri kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde Epic Games’in Everything ve Metro 2033 Redux oyunları ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılacak. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz.