Canon PowerShot G9 X Red Dot’tan ödülle döndü

Canon PowerShot G9 X, Red Dot Tasarım Ödülleri’nden büyük bir ödülle döndü. Kompakt yapılı fotoğraf makinesi, tasarım başarısını tescilledi.

Canon’un en tarz sahibi kompakt modellerinden PowerShot G9 X, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde 2016 Ürün Tasarımı ödülünü kazandı. Red Dot Ödülleri, Almanya-Essen merkezli tasarım kuruluşu olan Design Zentrum Nordrhein tarafından düzenleniyor.

Üstün görüntü kalitesi sunan ince, cep boyutlu PowerShot G9 X, kompakt ve hafif bir tasarıma, 28-84 mm (35 mm film eşdeğeri) 3x optik zum lensine ve 1,0 inç görüntü sensörüne sahip. Üstün özelliklerle dolu bir kompakt fotoğraf makinesinin temel özelliği olan lüks tasarımı, dokunmatik panelli LCD ekranı ve kolayca yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimi yapılması için sezgisel işlem olanağı sunan bir kontrol halkasını içeriyor.

Canon PowerShot G9 X

Canon’un HS Sistemi ile her ışık koşulunda canlı, net çekimler sunuyor. G9 X spontan ve yaratıcı çekim için üretildi. G9 X ile göz alıcı Full HD kalitesinde ilginç videolar hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu kompakt fotoğraf makinesini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Süper hızlı, hassas 0,13 sn otomatik odaklama ve 6,0 fps aralıksız sürekli çekimle spontane görüntüleri anında yakalamak mümkün.

Canon G9 X fiyatı: 1999 TL

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.