CihazTV Android uygulaması kullanıma hazır

CihazTV Android uygulaması hazır. Mobil uygulamamızla hem içeriklerimizi daha hızlı takip edebilir hem de ekstra özellikleri kullanabilirsiniz.

Android uygulamamızı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

CihazTV Android uygulaması artık Google Play Store’da! Bundan böyle Android cihazlarınızda uygulamamızı kullanarak tüm içeriklerimize daha kolay ve daha hızlı şekilde ulaşabileceksiniz. Sitemizde ve YouTube kanalımızda paylaştığımız tüm içerikler mobil uygulamamızda size bildirilecek ve yayın akışımızı anlık bildirimlerle takip edebileceksiniz.

Android uygulamamızı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

CihazTV Android uygulamasını neden kullanmalısınız?

Öncelikle Android uygulamamızda daha az reklam bulunuyor ve içerikler daha rahat okunacak şekilde karşınıza çıkıyor. Cihaz Tavsiyeleri, Sistem Tavsiyeleri, Galeri ve benzeri çok sayfalı içeriklere tek sayfa halinde bakabiliyorsunuz. Ayrıca Android uygulamamızda üyelik sistemi ve favoriler bölümleri de kullanıma sunuldu. CihazTV Android uygulamamızı indirip sisteme üye olursanız çok seviniriz. İlerleyen zaman içerisinde üyelerimize özel fırsatlar ve sürprizler olacak.

Bunun dışında Cihaz Tavsiyeleri ve Sistem Tavsiyeleri gibi her ay güncellediğimiz tavsiye içeriklerimizi favorilerinize ekleyerek düzenli olarak takip edebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz içerikler mobil internet bağlantınız olmadığında dahi okunabilecektir.

Sitemiz ve mobil uygulamamız hakkındaki görüşlerinizi bize iletirseniz seviniriz. Cihaz.TV’den herkese selamlar.