Colorful iGame GTX 1080 KUDAN anakartta 4 slot kaplıyor

Bu ekran kartını görenler epey şaşıracak. Performans canavarı Colorful iGame GTX 1080 KUDAN, anakart üzerinde tam 4 slotluk yer kaplıyor.

Colorful firması eşine kolay kolay rastlayamayacağınız bir ekran kartıyla karşınızda. iGame KUDAN adıyla tanıtılan bu yeni ekran kartı, gücünü NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU‘dan alıyor ve anakart üzerinde tam 4 slotu kaplıyor. Hibrit soğutma teknolojisine sahip olan ekran kartı, ister ön yüzündeki hava soğutma sistemiyle, ister arkasındaki su soğutma sistemiyle kullanılabiliyor. Özellikle hız aşırtma sevenler için üretilmiş olan ekran kartı özel baskı devre tasarımına ve iki adet 8-pin güç bağlantısına sahip.

1936 MHz boost saat hızına sahip olan ekran kartı, ASUS STRIX ve GIGABYTE EXTREME ailesindeki GeForce GTX 1080 modellerine kafa tutacak gibi görünüyor. Aralık 2016 ya da Ocak 2017‘de piyasaya çıkması beklenen Colorful iGame GTX 1080 KUDAN‘ın fiyatı şimdilik belli değil. Maalesef bu ekran kartını ülkemizde göremeyeceğiz.

Bu ilginç ekran kartının detaylı fotoğrafları ilerleyen sayfalarda sizlerle. Fotoğraflara tıklayarak sayfa değiştirebilirsiniz.

colorful-igame-gtx-1080-kudan-2