Cooler Master Sentinel III palm grip FPS oyuncu faresi tanıtıldı

FPS oyuncuları için geliştirilen Cooler Master Sentinel III palm grip FPS oyuncu faresi; 32-Bit ARM işlemcisi, 512KB dahili hafızası, OLED ekranı ve özelleştirilebilir yazılımıyla dikkat çekiyor.

Cooler Master, oyuncular için geliştirilmiş Sentinel III modelini duyurdu. 16.8 Milyon renge sahip ayarlanabilir LED aydınlatması, büyük ölçüde sezgisel geliştirilmiş yazılımı ve mat kaplı akrilik üst paneliyle Sentinel III, rahatına düşkün oyuncular için tasarlandı.

Sentinel III ‘ün ergonomik konturlu gövdesi diğer farelere göre baş ve serçe parmağınızın dinlenmesi için daha geniş alan veriyor. Farenin doğal yapısı ele rahat bir şekil verirken uzun kullanımlarda bile el ve kol kaslarınızın rahatlamasını sağlıyor. Fare üzerindeki sekiz butona tutuş şeklinizi değiştirmeden ulaşabilirsiniz. Avago 3988 sensörün sunduğu 6400 DPI hız seviyesiyle çok yüksek hassasiyet sunan Cooler Master Sentinel III. DPI seviyesini 400, 1200, 4000 ve 6400 olarak ayarlamanıza izin veriyor.

Silahınızı 5 Farklı Profil ile Programlayın

Makro ve ayarlarınızı dahili hafızasında saklayabilen Sentinel III’ün içinde 32-Bit ARM işlemcisi ve 512KB dahili hafıza bulunuyor. Ayrıca DPI seviyelerinizi, LED konfigürasyonlarınızı da kaydedebileceğiniz dahili hafıza sayesinde farklı bir bilgisayara geçseniz bile ayarlarınız sizinle birlikte geliyor. Eğer hızlı erişimde ideal kombinasyon elde etmek için düğmeleriniz tükenirse sadece Sentinel III butonuna çift tıklayarak. ‘Storm TactiX’ ile farenizdeki tuşlara ikinci görevler atayabiliyorsunuz. Bu özellik işlevsel tuş sayısını 8’den 15’e çıkartıyor.

cooler-master-sentinel-3-cihaztv

OLED Ekranı 16.8 Milyon Renk Seçeneği ile Özelleştirin

Sentinel III’de kullanılan OLED ekran farenin görünümünü özelleştirmenize imkan sağlıyor. Ekrana istediğiniz logoyu yükleyebilir ya da profil isimlerini yeniden adlandırabilirsiniz (Karakter limiti en fazla 11) Bu ekranda ayrıca oyun oynarken ekrana hızlıca bakarak kolayca ayarlamalar da yapabilirsiniz. Sentinel III aynı zamanda seçtiğiniz herhangi bir rengi ortama yayar. 16.8 Milyon renk seçeneğiyle istendiğiniz rengi seçebilir ya da led aydınlatmayı tamamen kapatabilirsiniz.

Sentinel III’ün Dış Yüzeyi ve Ağırlık Sistemi

Sentinel III ‘nin neredeyse tüm gövdesi UV kaplama ile kaplanmıştır. Bu kaplama yüksek dayanıklılığa sahiptir ve uzun yıllar boyunca soyulma, kararma, eskime olmadan kullanabilirsiniz. Kullanılan butonların 20 Milyon tıklama garantisi vardır. Sentinel III ’ün altını açtığınızda ince ayar için bir ağırlık sistemi bulacaksınız . 4.5G ağırlığında toplamda beş disk bulunur ve bunları sökerek ya da ekleyerek kendiniz için doğru ağırlığı ayarlayabilirsiniz.

Fiyat & Erişilebilirlik.

Cooler Master Sentinel III’ün Avrupa fiyatı 59,90€ olacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.