Cooler Master’dan yeni termal macun: MasterGel Maker

MasterGel Maker yüksek derecede iletkenlik sunar ve yüksek ağdalı yapısı aşındırıcı nanodiamond parçacıklar içermez.

Cooler Cooler Master ultra yüksek(11 W/m.k) termal iletkenliğe sahip, aşındırıcı nanodiamond parçacıklar içermeyen macunu olan MasterGel Maker’ı duyurdu. Termal macunun muhteşem akışkanlığı sayesinde termal macunu uygularken ya da temizlerken kuruma ve çatlama gibi sorunlarla karşılaşmanıza ihtimal yok.

Cooler Master Ürün Müdürü Ron Classen, MasterGel Maker için ”Bilgisayar meraklılarının ve hız aşırtma severlerin ihtiyaç duyduğu en önemli özellik, ürünlerin kısa zaman dilimi içinde yüksek performans göstermesi ve düşük elektrik iletkenliğine sahip olması. MasterGel Maker bu ihtiyacı tam olarak karşılıyor. İçinde çok az katkı maddesi var ve bu sayede termal macun çok hafif kalıyor. Kullanıcılar uygulama sırasında hiçbir zorluğa karşılaşmadan macunu kolayca uygulayabiliyor.” şeklinde konuştu.

mastergel-maker-cooler-master

Ultra Yüksek Termal İletkenlik: Hız Aşırtma Tutkunları ve Meraklılar için.

MasterGel Maker yüksek yonga setleri, performanslı işlemciler ve grafik işlem birimlerinde yüksek termal iletkenlik isteyen kullanıcılar için geliştirildi. Zamanla sertleşmeyen ve elektrik akımına dirençli macun yapısı kısa devreyi önler, uzun süreli kullanım için koruma ve performans sağlar.

MasterGel Maker Teknik Özellikler
Renk Gri
Thermal İletkenlik (W/m-K) 11
Yoğunluk (g/cm3)(25℃) 2.6
Miktar (ml) 1.5
Net Ağırlık (g) 4
Kazıyıcı Var
Macun Temizleyici Var

Fiyat: MasterGel Maker Avrupa’daki yerel satıcılarda 1 Kasım tarihinden itibaren 9,90€ fiyatıyla satışa çıktı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.