Kojima yeni oyunu Death Stranding ile büyük ses getirdi

Hideo Kojima’nın Konami’den ayrıldıktan sonraki ilk oyunu olan Death Stranding, The Game Awards’ta yayımlanan videoyla ortalığı birbirine kattı.

Konami‘den ayrılmasıyla hayranlarını üzen Japon video oyun tasarımcısı Hideo Kojima, oyun dünyasına bomba gibi bir dönüş yapıyor. The Game Awards 2016 etkinliğinde paylaşılan yeni bir fragman videosu, Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding‘i gündemin zirvesine taşıdı. Ünlü oyuncu Mads Mikkelsen ve ünlü yönetmen Guillermo del Toro‘nun göründüğü yeni fragman, video oyunlarında gelinen son noktayı bizlere gösteriyor.

mads-mikkelsen-death-stranding

Sinema dünyası ile oyun dünyası arasındaki duvarlar kalkıyor

Death Stranding, sadece PlayStation 4 için piyasaya çıkacak olan bir açık dünya aksiyon oyunu. İlk olarak E3 2016 etkinliğinde görünen oyun, Kojima’nın sıra dışı bakış açısını başarıyla yansıtacak gibi görünüyor. Amerikan aktör Norman Reedus‘un baş karakteri oynadığı oyun, video oyunlarının sinema yıldızlarıyla buluştuğu yeni bir başlık olarak karşımıza çıkacak. Death Stranding’in çıkış tarihi şimdilik bilinmiyor. Oyun hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV’yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.