Dell yeni Vostro bilgisayarlarını piyasaya sürdü

Dell, işletmelerin özel ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış yeni Vostro bilgisayarlarını piyasada olduğunu duyurdu.

Üretkenliği artırmak ve güçlü bir ulaşılabilirlik, destek ve güvenlik sağlamak için geliştirilmiş olan dört yeni nesil Vostro dizüstü bilgisayar, işletmelerin üretkenliğini arttırmak için beklentilerini karşılıyor. “Küçük işletme sahipleri, çalışanlarının daha üretken olmasına yardımcı olacak ekonomik çözümler istiyor” diyen Dell EMEA Kurumsal Ürünler Pazarlama Müdürü Burak Ereren, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Önemli ve süreklilik arz eden görevleri verimli bir şekilde gerçekleştiren Vostro serisi cihazlarımız, küçük işletmelerde çalışan profesyonellerden olağanüstü geri bildirimler almaya devam ediyor. Yeni cihazlarımızla erişilebilir fiyatın yanı sıra üretkenliğe yeni bir boyut getirecek tasarım ve desteği de sunuyoruz.”

Vostro 14 ve 15 5000: İnce tasarım, güçlü performans ve gelişmiş güvenlik özellikleri

Yeni Vostro 5000 Serisi 14-inç modeli, sadece 18,5 mm kalınlığa ve 1,59 kg ağırlığa1 ve isteğe bağlı olarak FHD ekranı özelliğine de sahip. Vostro 5000 Serisi 14 ve 15 inç modelleri, kolay taşınabilirlik ve ince tasarımın yanı sıra aralarında gri, altın ve mavi renklerin de bulunduğu birden çok renk seçeneği ve pürüzsüz metal kapağıyla kaliteli bir görüntü sunuyor.

Dizüstü bilgisayarlar, Intel® 7. nesil Core™ i7 işlemcilere, GDDR5 4GB video belleğine, 1TB HDD’ye ve 256 GB SSD’ye kadar genişleyebilen hafıza ya da kolaylıkla daha fazla depo alanı eklemek için isteğe bağlı çift sürücü HDD + SSD sunuyor. Aynı zamanda 32 GB’ye kadar genişletilebilen 16 GB’lik bellek de sağlıyor.

Güvenliğe öncelik veren bu dizüstü bilgisayarlar, isteğe bağlı olarak müşterilerin tek bir dokunuşla oturum açmasına izin veren Windows® Hello özelliğinde bir parmak izi okuyucusu sağlarken; ticari anlamda güvenliği, TPM 2.0 donanımı aracılığıyla şifreleme anahtarları için donanım koruması sağlayarak sunuyor. Dizüstü bilgisayarların sahip olduğu HDMI ve VGA bağlantıları, kullanıcıların eski bağlantı yuvasına sahip birden çok monitör ekranı da dâhil olmak üzere harici cihazlara bağlanmasına izin veriyor.

Dell Vostro 15 5000

Vostro 15 3000: Ekonomi arayan işletmeler için doğru miktarda performans ve güvenlik

Vostro 3000 Serisi 15-inç dizüstü bilgisayarın yeni nesil modeli (model 3568), bütçe konusunda hassas davranan küçük işletmeler için güvenlik seçenekleri ve güvenilir iş üretkenliği özellikleri sağlıyor. Dizüstü bilgisayar, hafif ve ince bir yapıya sahip. Vostro 15 3000; Intel® 7. nesil Core™ i5’e kadar işlemciler, 1TB’ye kadar HDD veya 256 GB’ye kadar SSD ve 8 GB’ye kadar DDR4 belleğiyle küçük kurumlar için doğru üretkenlik araçlarını sunuyor. İsteğe bağlı olarak FHD ekranı da sunan 3568, grafik açısından zengin uygulamalar ile çalışırken performans artışı için 2 GB harici grafik kartı da dâhil olmak üzere birden çok grafik seçeneğine sahip.

Bunlara ek olarak Vostro 15 3000 dizüstü bilgisayarı, ticari anlamda güvenlik için isteğe bağlı TPM 2.0 donanımı ve kullanıcıların sadece bir dokunuşla hızlı ve güvenli giriş yapmasına olanak tanıyan Windows Hello ile birlikte yerleşik parmak izi okuyucusu da sunuyor. Dizüstü bilgisayarların sahip olduğu HDMI ve VGA bağlantıları, kullanıcıların eski bağlantı yuvasına sahip birden çok ekranını harici cihazlara bağlamasına izin veriyor.

Birçok küçük işletmenin kendi BT departmanının olmadığının bilincinde olan Dell, bu nedenle yeni Vostro dizüstü bilgisayarlarını, Dell’in ödüllü destek hizmeti ProSupport Plus ile destekliyor. ProSupport Plus; Dell’in yenilikçi SupportAssist teknolojisi ile 7×24 uzman desteği erişimi, kaza hasar onarımı, otomatik sorun önleme ve çözmeye yönelik proaktif, öngörülü takibi bir araya getiren tek destek hizmeti olarak öne çıkıyor. Dell’in birinci sınıf desteği, küçük ölçekli işletmelere uçtan uca BT altyapılarını yönetebilecekleri gerçek bir ortağa sahip olma avantajı sunuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.