AMD Crimson 16.11.3 hotfix sürücüleri Dishonored 2 için geldi

AMD bir haftada üç sürücü güncellemesi yaparak kullanıcıları şaşırttı. Bu kez karşımızda Dishonored 2 için AMD Crimson 16.11.3 hotfix sürücüleri var.

Her yeni büyük oyun piyasaya çıktığında ekran kartı üreticileri yeni sürücü güncellemeleriyle karşımıza çıkıyor. Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Software tarafından piyasaya sürülen Dishonored 2 de, bu büyük oyunlardan biri olarak sahnede.

Etkileyici grafiklere sahip, gizlilik tabanlı bir FPS oyunu olan Dishonored 2 şimdiden yüz binlerce oyuncunun ilgi odağı oldu. Bu oyunu bilgisayarınız için satın almayı düşünen bir AMD ekran kartı kullanıcısıysanız, önce sürücü güncellemelerini yapmanızda fayda var. AMD tarafından bugün duyurulan Radeon Software Crimson Edition 16.11.3 sürücü paketi, bu oyun için en iyi performansı elde etmenizi sağlayacak.

amd-radeon-software-crimson-edition

Eğer konu ilginizi çektiyse ve otomatik sürücü güncelleme seçeneğini kullanmıyorsanız aşağıdaki bağlantılardan uygun olanı seçerek ekran kartınızı güncelleyebilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunu izlemek için sayfanın üst kısmındaki bağlantıya göz atın.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.