Epson EB-U32 taşınabilir Full HD projektörün özellikleri ve fiyatı

Epson’un yeni projektör modeli EB-U32 ile hem iş yerinizde hem evinizde Full HD kalitesiyle görüntü yansıtılıyor

İster Full HD sunumlar gerçekleştirin, ister film izleyin, isterseniz ailenizle fotoğraflarınıza bakarak anılarınızı tazeleyin. Çok yönlü projektör Epson EB-U32 tüm içeriklerinize yeni bir renk katacak.

epson-eb-u32-tasinabilir-projektor-2

EB-U32, Epson’un eşit derecede yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) teknolojisi sayesinde parlak ışıkla aydınlatılmış toplantı odalarında bile harika görünen göz alıcı renklerle kesin ve net sunumlar gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ayrıca kablosuz bağlantı seçeneğiyle toplantıların verimliliği de artıyor.

15.000:1 kontrast oranıyla Full HD görüntüler ve üç kata kadar daha parlak renkler sunan EB-U32’yi taşıma çantasıyla iş çıkışında evinize götürerek film keyfi yapabilirsiniz.  Kolay kurulum, düşey ve yatay trapezoid düzeltme özellikleri sayesinde bu projektör pek çok konumda görüntü bozulmadan kurulabiliyor.

epson_eb_u32_tasima-cantasi

Epson EB-U32 ekonomik mod ayarında kullanıldığında 10.000 saate kadar lamba kullanım ömrüne sahip. Cihazın Türkiye’deki tavsiye edilen perakende satış fiyatı, 990 dolar + KDV olarak ilan edildi.

Epson EB-U32 Teknik Özellikler

  • Çözünürlük: Full HD (1920 x 1200 WUXGA)
  • Işık gücü: 3200 Ansilümen
  • Kontrast oranı: 15.000:1
  • Kablosuz bağlanabilirlik: Dahili Wi-Fi
  • Kullanım ömrü: 10.000 saat lamba ve filtre ömrü
  • Giriş özellikleri: 2 HDMI giriş ve mobil bağlanabilirlikle farklı kaynaklardan yansıtma

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.