F1 2016 iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için App Store’da

Yeni nesil iPhone ya da iPad sahibiyseniz mobil cihazınızda harika bir F1 deneyimi sizleri bekliyor. Codemasters imzalı F1 2016 App Store’da yerini aldı.

Mobil cihazlarda yıllardır lisanslı bir F1 oyunu görememiştik. Yıldan yıla güçlenen akıllı telefonlar ve tabletler artık bu iş için hazır durumda. Yarış oyunları konusunda dünyanın en iyi ekiplerinden biri olan Codemasters, iOS cihazlar için F1 2016‘nın hazır olduğunu duyurdu.

Yeni nesil iPhone ve iPad kullanıcıları için App Store‘da satışa sunulan oyun, 26,99 TL fiyat etiketiyle karşımızda. Bu fiyat hemen gözünüzü korkutmasın. Emin olun, paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Çünkü Codemasters ekibi bugüne kadar bilgisayarlarımızda ve konsollarımızda oynadığımız F1 oyunları kadar kapsamlı bir mobil oyunu iOS kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

f1-2016-ios-ipad-iphone-ipod

Bu oyunu oynamak için hangi iOS cihaza ve hangi işletim sistemi sürümüne sahip olmanız gerektiğini merak ediyorsanız, aşağıdaki liste işinize yarayacaktır.

  • iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus
  • iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Hücresel, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Hücresel, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, 12.9-inç iPad Pro, 12.9-inç iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inç iPad Pro, 9.7-inç iPad Pro Wi-Fi + Hücresel
  • iPod touch (6. nesil)
  • iOS 8.1 ya da daha güncel işletim sistemi gereklidir

F1 2016’yı App Store’dan satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız içinYouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.