Fossil Q Founder akıllı saat, iOS ve Android uyumlu

Fossil Q Founder Android Wear akıllı saat, Intel işlemcili Fossil Q serisi giyilebilir cihazların amiral gemisi niteliğinde

Teknoloji şirketleri, son yıllarda yaptıkları giyilebilir cihaz atılımıyla, takı ve saat markalarını zora soktular. Teknolojiyi yakından takip eden stil sahibi gençler, giyilebilir ürünlere ilgi gösteriyor. Zamanı gösteren ve şık tasarımıyla beğeni toplamayı hedefleyen klasik saatlerin işi iyice zorlaştı.

Dünyaca ünlü saat ve aksesuar markası Fossil, değişime ayak uyduran ve ürünlerini “akıllandıran” şirketler arasına katıldı. Fossil Q serisinde yer alan 4 giyilebilir ürün, Intel işlemcilerden aldıkları güçle, çeşitli akıllı fonksiyonlar sunuyorlar.

Fossil Q Founder, Android Wear tutkunlarına hitap ediyor

fossil-q-founder-800-2

Serinin Android Wear işletim sistemli tek üyesi Fossil Q Founder, klasik görünümünü dokunmatik ekranla süslüyor. Android ve iOS platformlarını destekleyen cihazın teknik özellikleri henüz açıklanmasa da, fiyatı ilan edildi. Metal kasalı akıllı saat, 2015’in sonlarına doğru piyasaya sürülecek ve 275 dolardan satılacak.

Fossil Q Grant dijital ekran sevmeyenlere özel

fossil-q-grant

Klasik saat görünümünü bozmadan bildirim almak isteyenler Fossil Q Grant‘i sevecekler. İki LED uyarı ışığı ve titreşim motoru içeren cihaz, adım sayar gibi fitness takip özellikleri sunuyor. Fossil Q Grant, 25 Ekim’den itibaren 175 dolar fiyatla satışa çıkıyor.

Fossil Q Reveler ve Q Dreamer, renkli kayışlarıyla dikkat çekiyor

fossil-q-reveler-q-dreamer

Fossil Q Reveler ve Q Dreamer, şık spor bilekliği isteyenlere hitap ediyor. Yeşil, turkuaz, siyah, gri, bej, kahverengi, kırmızı ve beyaz renkli kayışlarla sunulan bileklikler 125 dolardan satılacak. Reveler ve Dreamer, Q Grant ile birlikte 25 Ekim’de piyasaya sürülecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.