G.Skill’den iddialı bir oyun faresi: MX780 RGB

Genellikle RAM’leriyle tanıdığımız G.Skill firması, yeni oyun faresi MX780 RGB ile dikkatleri üzerine çekti.

Bilgisayar oyunlarını ciddiye alanlardansanız, oyun fareleri ve klavyeleriyle yakından alakalı olduğunuzu rahatlıkla tahmin edebiliyoruz. Günümüzde aşağı yukarı tüm donanım firmaları, siz oyun tutkunlarına özel donanımlar geliştiriyor ve her geçen gün daha da etkileyici çevre bileşenleri görmeye başlıyoruz. Adını daha çok RAM’leriyle duyduğumuz G.Skill firması da bu pazarda önemli rol oynayan isimlerden biri. Yeni oyun faresi MX780 RGB adlı oyun faresiyle dikkatleri üzerine çeken firma, farklı bir seçenek arayanlara ve oyunlarda üst düzey performans sergilemek isteyenlere hitap ediyor.

g-skill-mx780-rgb-cihaztv

G.Skill MX780 RGB, gerek görsel gerek fiziksel olarak tamamen özelleştirilebilir yapısıyla dikkat çekiyor. Farenin üzerinde dört adet rengi ayarlanabilir aydınlatma bölgesi bulunuyor. Cihazın yanlarında fareyi tutuş şekline göre değiştirerek kullanabileceğiniz kenarlıklar dikkat çekiyor. Ağırlığı 111 gram ile 120 gram arasında değiştirilebilen fare, 8200 DPI’lık lazer sensörüyle her tür mouse pad üzerinde yüksek performans sergiliyor.

g-skill-mx780-rgb-cihaztv-02

Önümüzdeki ay tüm dünyada piyasaya çıkacağı belirtilen G.Skill MX780 RGB oyun faresi, şu an Newegg’de 59,99$ fiyatla satılıyor. Bakalım bu ilgi çekici ürünü ülkemizde de görebilecek miyiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.