Samsung Galaxy A60 ve Galaxy A70 fotoğrafları ortaya çıktı

Samsung’un sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonları Galaxy A60 ve Galaxy A70 TENAA adlı sertifika platformunda görüntülendi.

Samsung firması 2019 yılında adeta akıllı telefon yağdırıyor. Şimdiden piyasada o kadar fazla yeni Samsung modeli oldu ki artık hangi modelin haberini paylaşacağımızı şaşırıyoruz. Bugünün gündeminde Samsung Galaxy A60 ve Galaxy A70 var. Çinli telekomünikasyon cihazları sertifika kurumu TENAA tarafından paylaşılan bazı bilgiler A60 ve A70’in hem fotoğraflarını hem de özelliklerini ortaya çıkardı. Şimdi gelin bu yeni akıllı telefonların detaylarına göz atalım

Galaxy A60 özellikleri ve fotoğrafları

Samsung’un yeni Galaxy A serisi akıllı telefonu A60 tıpkı Galaxy S10 serisindeki gibi Infinity-O ekranla geliyor. Telefonun parmak izi okuyucusu arka yüzeye konumlandırılmış. Cihazda dikey konumda üç arka kamera ve ekranın içine gömülü ön kamera dikkat çekiyor. 3.410 mAh kapasiteli pille gelecek olan Galaxy A60’ın boyutları 155.2 x 73.9 x 7.9 mm olarak belirlendi. Telefonun detaylı fotoğraflarına aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Galaxy A70 özellikleri ve fotoğrafları

Galaxy A70 6,7 inç boyutlu ve damla çentikli bir ekranla gelecek. Samsung bu ekran tipine Infinity-U adını veriyor. Ön kameranın detayları belli değil ama cihaz arka tarafta üçlü kamera dizilimiyle karşımıza çıkacak. 4.400 mAh kapasiteli pil ile piyasaya çıkacak olan A70’in boyutları 164.2 x 76.7 x 7.9 mm olarak belirlendi. Bu telefon renk seçenekleriyle epey dikkat çekecek gibi görünüyor.

Samsung’un A60 ve A70 modellerinin Türkiye’de ne zaman piyasaya çıkacağı şimdilik bilinmiyor. Konu hakkındaki gelişmeler için gözünüz Cihaz.TV’de olsun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here